ZRF 2020

YENİ ÇIKANLAR – Zeytinli Rock Festivali, her yıl ağırladığı onlarca sanatçı ve binlerce müzikseverle ülkenin en güçlü rock festivali olmayı sürdürüyor. Edremit Akçay Sahili’nden başlayan rock coşkusu tüm bölgeye dalga dalga yayılıyor.

Zeytinli Rock Festivali bu yıl 26-27-28-29-30 Ağustos 2020 tarihleri arasında düzenlenecek.

 ”Milyon Yapım, Umut Kuzey’in öncülüğünde tam dört yıl önce, kamplı festival kültürü yok olmaya başlamışken Zeytinli Rock Festivali’ni yeniden hayata geçirmişti. Birbirinden başarılı dört yılı geride bırakan festival her yıl büyüyerek ve güçlenerek Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük yerli müzik festivali halini aldı. Türk rock müziğinin geçit töreni olan Zeytinli Rock Festivali, Türkiye’nin dört bir yanında yapılan yeni festivallere ilham olurken, bir taraftan da ülkemizde kamplı festival kültürünün yerleşmesi ve gelişmesini de sağladı.”

Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Yapım Organizasyon tarafından 7. Kez gerçekleşecek Türk Rock müziğinin geçit töreni Zeytinli Rock Festivali 2020 Ağustos ayının  son günlerinde yine Edremit Akçay Sahili’nde düzenlenecek.

Kral Pop Tv ile Milyon Tv Medya sponsorluklarıyla düzenlenecek Zeytinli Rock Festivali – Biletler 16 Aralık 2019 tarihinde satışa açılacaktır!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir