ZEYTİNLİ’DE BEŞ GÜNLÜK ROCK ŞÖLENİ!

YENİ ÇIKANLAR – Zeytinli Rock Festivali, her yıl ağırladığı onlarca sanatçı ve binlerce müzikseverle ülkenin en güçlü rock festivali olmayı sürdürüyor. Edremit Akçay Sahili’nden başlayan rock coşkusu tüm bölgeye dalga dalga yayılıyor.

 ”Milyon Yapım, Umut Kuzey’in öncülüğünde tam dört yıl önce, kamplı festival kültürü yok olmaya başlamışken Zeytinli Rock Festivali’ni yeniden hayata geçirmişti. Birbirinden başarılı dört yılı geride bırakan festival her yıl büyüyerek ve güçlenerek Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük yerli müzik festivali halini aldı. Türk rock müziğinin geçit töreni olan Zeytinli Rock Festivali, Türkiye’nin dört bir yanında yapılan yeni festivallere ilham olurken, bir taraftan da ülkemizde kamplı festival kültürünün yerleşmesi ve gelişmesini de sağladı.”

Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Yapım Organizasyon tarafından 6. Kez gerçekleşecek Türk Rock müziğinin geçit töreni Zeytinli Rock Festivali 28 Ağustos – 1 Eylül 2019 tarihleri arasında Edremit Akçay Sahili’nde düzenlenecek.

Zeytinli Rock Festivali 2018’de Hayko Cepkin dünya üzerinde denenmemiş bir şova imza atmıştı. Bin metre yükseklikten, uçaktan atlayıp bu show için özel olarak tasarlanmış paraşütü ile festival alanına inmişti…

29-30-31 Ağustos – 1-2 Eylül tarihleri arasında büyük bir coşkuyla gerçekleştirilen Zeytinli Rock Festivali’nde gözler şimdiden 2019 programına çevrildi.  Festivalle ilgili tüm gelişmeleri bu başlık altında sizinle paylaşmayı sürüdüreceğiz.

 

 


Evet, bu yıl da 29-30-31 Ağustos – 1-2 Eylül tarihleri arasında büyük bir coşkuyla gerçekleştirilen Zeytinli Rock Festivali’nde gözler şimdiden 2019 programına çevrildi.  Festivalle ilgili tüm gelişmeleri bu başlık altında sizinle paylaşmayı sürüdüreceğiz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir