WESTWORLD NEDEN 2 SEZON ARA VERDİ?

YENİ ÇIKANLAR – 2016’nın iddialı dizilerinden Westworld’ün 2. sezonu için iki yıl ara verildi. Dizinin yapımcısı Jonathan Nolan 2 sezonluk aranın sebebini açıkladı.

HBO, Game of Thrones’tan sonra oluşabilecek boşluğu doldurmak amacıyla Lisa Joy ve Jonathan Nolan tarafından hazırlanan  Westworld’ün 2.sezonunun 2018’de izleyicisiyle buluşmasına karar verdiğini duyurdu.

Kısa sürede milyonlarca kişinin beğeniyle izlediği diziye verilecek 2 senelik araya yönelik Jonathan Nolan şöyle konuştu: “Filmlere yapılan hikâyenin sonuçları 1-2 yılda gelir. Bu sebeple şu an doğru yoldayız.”

Westworld ilk sezonunda Ed Harris, Anthony Hopkins, James Marsden, Thandie Newton, Evan Rachel Wood gibi oyuncular yer aldı.

KADROYA YENİ İSİMLER KATILIYOR

Bu yıl 22 Emmy adaylığıyla dikkatleri çeken dizinin kadrosuna üç yeni ismin katıldığı öğrenildi. NTV’nin haberine göre ‘Vikings’ dizisinden Gustaf Skarsgard, ‘Tyrant’tan Fares Fares ve ‘Good Girls Revolt’tan Betty Gabriel, dizinin kadrosuna giren yeni oyuncular oldu.

Dizide Skarsgard, alanda yaşayan beyaz yakalı Karl Stand’i; Fares, teknoloji konusunda uzman bir isim olan Antoine Costa’yı ve Gabriel ise düzeni yeniden kurmaya yardımcı olan Maling karakterini canlandıracak.

Michael Crichton’ın 1973 yılında kaleme aldığı aynı adlı filmden uyarlanan Westworld’ün ikinci sezonu 10 bölümden oluşacak.

WESTWORLD 2. SEZON FRAGMANI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir