Under The Dome 2.sezon 1.bölüm

CBS’in sevilen dizisi Under The Dome 2.sezon 1.bölümü  30 Haziran akşamı ekrana geliyor!

Dünya edebiyatının popüler kalemlerinden Stephen King’in romanından televizyona uyarlanan, yapımcılığını ise Steven Spielberg’ün üstlendiği Under The Dome, prömiyerinde 13,5 milyon kişi tarafından izlenerek sezonun en iddialı dizisi olmaya aday olmuştu. Tek sezonluk mini dizi olarak planlanan Under The Dome yakaladığı rekor başarılarla yapımcılardan ikinci sezon onayı aldı. 2014 yılında 13 bölümle geri dönecek dizinin ilk bölümünü Stephen King kaleme alacak.

CBS Entertainment Başkanı Nina Tassler “Kubbenin gizemi ve Chester’s Mill’de geçen sırlar hakkında daha fazla hikaye anlatacak olmaktan dolayı çok heyecanlı ve önümüzdeki sezonun ilk bölümünün usta Stephen King tarafından yazılacak olmasından dolayı ise oldukça mutluyuz” diye konuştu.

Geçilmesi imkansız, şeffaf bir kubbe tarafından kuşatılan bir kasabanın hikayesini konu alan Under the Dome, Chester’s Mill kasaba sakinlerinin bir yandan kıyamet sonrası koşullarıyla baş etmeye çalışırken diğer yandan da kubbeyle ilgili cevap arayışına çıkmasını anlatıyor. Kubbe nereden, nasıl geldi, neden burada, ne zaman yok olacak ya da yok olacak mı?

Under The Dome’un yapımcılarından Neal Baer, “İnanç ve bilim çekişmesinin daha da artacağı bu sezonda, kubbenin altında her şeyin olma ihtimali mümkün.” diyor. Sherry Stringfield, Eddie Cahill, Dwight Yoakam gibi oyuncuların kadroya katılacağı 13 bölümlük yeni sezona; dizinin sevilen bir karakterinin ölümü damga vuracak. Bundan sonra nelere tanık olacağız, 30 Haziran Pazartesi akşamı başlayacak 2. sezonda hep birlikte göreceğiz.

İşte Under The Dome 2.sezon fragmanı…

Under The Dome 1.sezon 13.bölüm fragmanı:

Under The Dome 1.sezon 12.bölüm fragmanı

Under The Dome 1.sezon 6.bölüm fragmanı

Under The Dome 1.sezon 5.bölüm fragmanı

Under The Dome 1.sezon 2.bölüm fragmanı

Under The Dome 1.sezon 1.bölüm fragmanı

www.yenicikanlar.com.tr – Gerilim ve korku romanlarının ünlü ismi Stephen King‘in ”Under The Dome“adlı romanından diziye uyarlanan Under The Dome‘ın yapımcılığını Stephen Spielberg üstleniyor. Geçilmesi imkansız, şeffaf bir kubbe tarafından kuşatılan bir kasabanın hikayesinin anlatılacağı dizinin konusu şöyle: “Dünyanın geri kalanına veda etme zamanı… Under The Dome geçilmesi imkansız, şeffaf bir kubbe tarafından kuşatılan bir kasabanın hikayesini anlatıyor. Kaçmanın imkansız olduğu Chester’s Mill kasabasında oturanlar süresiz olarak kapana kısıldıklarını farkeder ve yeni bir toplum oluşturmaya çalışırlar. Kasaba sakinleri bir yandan kıyamet sonrası koşullarıyla baş etmeye çalışırken diğer yandan da kubbeyle ilgili cevap arayışına çıkarlar.  Kubbe nereden, nasıl geldi, neden burada, ne zaman yok olacak ya da yok olacak mı?”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir