THE WALKING DEAD 8. SEZON 1. BÖLÜM İZLE – TWD 8.SEZON 1.BÖLÜM NE ZAMAN FRAGMANI

YENİ ÇIKANLAR – Son yıllarda dünyanın en çok izlenen dizileri arasında yerini almayı başaran AMC yapımı The Walking Dead 8. sezon onayını da aldı. Peki The Walking Dead 8. Sezon 1. Bölüm ne zaman ekrana gelir?

The Walking Dead 8. Sezon fragmanı spoiler’ı ne zaman yayınlanır? The Walking Dead 8. Sezonda kimler ölecek? The Walking Dead 8. Sezonda kadroda nasıl değişiklikler olacak? The Walking Dead 8. Sezon konusu belli oldu mu? The Walking Dead 8. Sezonda bitecek mi?

Walking Dead’in merakla beklenen 8. sezon 1. bölümü ABD’de 22 Ekim’de, dünyada ise 23 Ekim’de başlıyor. 8. Sezon 1. Bölümü ile dizinin 100. Bölümü yayınlanmış olacak.

Fox kanalı, 100’üncü bölüm nedeniyle özel bir afiş hazırladı.

İşte o afiş:

walking deadDizi, yeni sezon çekimlerine talihsiz bir kazayla başlamıştı. Bernecker adlı dublör bu kazada hayatını kaybetmişti. Bernecker, Austin Amelio ile sahne çekerken 6,5 metre yükseklikteki balkondan düşmüştü.

The Walking Dead 8. sezon detaylarını da ilk kez yenicikanlar.com.tr‘den takip edebilirsiniz.

DİKKAT BUNDAN SONRASI SPOLIER İÇEREBİLİR!!!

Öte yandan The Walking Dead 7. sezon tutsaklıkla başlamıştı. Negan, hem Rick ve ekibini hem de diğer toplulukları kontrolü altına almıştı. Sezon arasından sonra tüm topluluklar Negan’a karşı örgütlenme girişiminde bulundu. Ancak bu başkaldırı tam da Rick’in istediği gibi sonuçlanmadı… Birlik, baştan fire verdi… Hatta Rick ve Carl son anda ‘Kral’ sayesinde hayatta kalabildiler.

Ancak finalde Negan’ın kolay pes etmeyeceğinin ip uçları verildi. Tabii Rick ve ekibinin de…

walking dead rick

The Walking Dead 8. sezonda neler olacak?

Yedinci sezon son bölümde Dwight (Austin Amelio), işçileri kazanmak, Negan’ın üssünü ele geçirmek için bazı öneriler sundu. Rick bu planı 8. sezonda uygulayacak mı? 8. sezonda başka hangi stratejiler olacak? Grubumuz Kutsal Alan’a saldıracak mı, yoksa önce Negan’ı mı (Jeffrey Dean Morgan) hedef alacak? Yoksa ilk saldırı Negan’dan mı gelecek?

Kısacası kim hangi stratejiyi seçerse seçsin o stratejinin aksiyon dozunun yüksek olacağını çizgi romana bakarak da söyleyebiliriz. Ama dizi için bir süre beklememiz gerekecek.

Özetle The Walking Dead 8. sezon için takipte kalmaya devam edinZira yeni çıkan her bilgiyi buradan paylaşmayı sürdüreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir