The Walking Dead 4.sezon 3.bölüm

www.yenicikanlar.com.tr – Milyonlarca izleyici tarafından merakla beklenen The Walking Dead 4.sezon 3.bölüm önümüzdeki günlerde ekrana gelecek. The Walking Dead 4.sezon 3.bölüm fragmanı ve diğer fragmanladı aşağıda bulabilirsiniz…

İŞTE THE WALKING DEAD 4.SEZON FRAGMANLARI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 8.BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 7.BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 6.BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 5.BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 4.BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 3.BÖLÜM FRAGMANI (4×03)

THE WALKING DEAD 4.SEZON 2.BÖLÜM FRAGMANI(4×02)

THE WALKING DEAD 4.SEZON 1.BÖLÜM FRAGMANI (4×01)

THE WALKING DEAD 4.SEZON KAMERA ARKASI GÖRÜNTÜLER

YENİ SEZONLA İLGİLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

The Walking Dead daha ne kadar devam edecek?

www.yenicikanlar.com.tr Robert Kirkman’ın yarattığı kaynak çizgi roman hala devam ettiğine göre, dizinin de teorik olarak belirsiz bir sure boyunca devam etmesi mümkün. En azından AMC kanalının CEO’su Josh Kaplan’ın ima ettiği şey bu. Kanal kesinlikle zombilerin sonsuza kadar yaşamasını ümit ediyor çünkü dizinin dünyasının neye benzediğini yeni yeni anlamaya başlamışlar. Kaplan bu can alıcı sorunun yanıtını şöyle verdi:

…2022 yılında da burada oturup Walking Dead’in henüz bitmediğini konuşacağız…
Breaking Bad’in kısa bir süre sonra sonlanacağından duyduğu üzüntüyü ifade eden ve Mad Men’i öven Kaplan Netflix’in orijinal programcılık ile yakaladığı ilk başarıya duyduğu üzüntüyü ifade etti ve kablolu kanalları korumayı savundu. Televizyon konusundaki yorumları çok modern olmasa da, The Walking Dead için körü körüne verdiği destek endişe veriyor.

The Walking Dead 3.Sezon 16.bölümüyle sezon finali yaptı. Hapishane çekimleri ve vali arasındaki savaşla sonuçlanan ve Lori, Merle ile Andrea’nın ölümüyle biten bu sezonun sonunda merak edilen tek şey; “The Walking Dead 4.sezon ne zaman başlayacak?” sorusuydu.   AMC ve TWD yapımcılarından gelen açıklamalar The Walking Dead 4.Sezon’un 21 Aralık’ta başlayacağı yönünde oldu. Tabii hayli uzun bir ara bu… Dolayısıyla bu arada gelen her tür bilgi ve fragmanı sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz. Kısacası zombiler hep yanınızda olacak:))

Brad Pitt’in zombilerle imtihanı için tıklayın!!! Bakın ve Brad Pitt ne kadar başarılı siz karar verin!!

The Walking Dead 4.sezon 3.bölümün tamamını dizimag’den izleyebilirsiniz. İşte The Walking Dead 4.sezon 3.bölümün tamamı için dizimag izle : http://www.dizi-mag.com/the-walking-dead-4-sezon-3-bolum-izle-dizi.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir