Tarkan’ın eşi Pınar Dilek kimdir? Kaç yaşında? Nerede doğdu? Tarkan’la nasıl tanıştı?

YENİ ÇIKANLAR – Megastar Tarkan sevgilisi Pınar Dilek ile Tarabya’daki villasında sade bir törenle evlendi. Tarkan’ın Tarabya’daki villasında düzenlenen nikah töreninde çiftin aileleri yeraldı. Sade bir törenle dünyaevine giren çiftin evliliği sosyal medyada da günün en çok konuşulan konusu oldu. Tarkan ve Pınar Dilek Twitter’da TT oldu.

PEKİ PINAR DİLEK KİMDİR?

Pınar Dilek’in doğum tarihi: 1986 Doğum yeri ise Almanya’nın Duisburg kenti. Pınar Dilek’in boyu: 1.57

30 yaşındaki Dilek’in annesi Elazığ’lı, babası ise Şanlıurfa’lı.

PINAR DİLEK TARKAN’LA NASIL TANIŞTI?

Küçüklüğünden itibaren büyük bir Tarkan hayranı olduğu ortaya çıkan Pınar Dilek, beş yıl önce Tarkan’ın Almanya konseri sonrasında ünlü sanatçı ile tanışmış ve arkadaşlık ile başlayan ilişkisi kısa sürede aşka dönüşmüştü.

BABA OLUYORUM

Takvimler 8 Şubat 2018’i gösterdiğindeyse Tarkan, baba olacağını sosyal medya hesabından açıkladı. Tarkan haberi, ‘Uzun zamandır eşimin hamile olduğu yazılıp çiziliyor… Evet, baba oluyorum’ sözleriyle duyurdu.

Tarkan mutlu haberi verdiği videosunda şunları söyledi: “Bir süredir yazılıp çiziliyor, konuyla ilgili konuşuluyor. Bize de her gün soruyorlar; ‘Doğru mu, değil mi?’ ‘Değil’ desek de inanmıyorlar, ‘Yok öyle bir şey’ desek de inanmıyorlar. Demek ki hissediyorlar. Belki de haklılar. Evet, doğru, baba oluyorum. Doğru. Çok mutluyum. Paylaşmak istedim sizlerle de.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir