‘TARANTINO NE YAPTIĞINI BİLMİYOR’

YENİ ÇIKANLAR – Oscar ödüllü müzisyen  Ennio Morricone, Quentin Tarantino’yu sert sözlerle eleştirdi.  Morricone, ‘The Hateful Eight’  filminde birlikte çalıştığı yönetmen Tarantino’nun sinema konusunda hiçbir fikrinin olmadığını, hep başka filmlerden araklama yaptığını ifade etti.

Variety’de yer alan röportaja göre Ennio Morricone, Tarantino’nun 2016 filmi The Hateful Eight’de “kaotik” yönetmen ile çalışmaktan hoşlanmadığını ve filmlerini “çöp” olarak nitelendirdiğini açıkladı.

Usta müzisyen şöyle devam etti: “Düşünmeden konuşur, son dakikada her şeyi yapar. Hiçbir fikri yok. Birkaç gün içinde kesin sonuçlar almak istiyor. Bu mümkün değil. Bu beni çok kızdırıyor.”

‘BAŞKALARINDAN ÇALIYOR’

Röportajda Morricone, Tarantino’nun  sadece başkalarından çaldığını ve tekrar bir araya getirdiğini iddia etti ve ”Bu konuda orijinal bir şey yok. Bu onu yönetmen yapmaz ” dedi.

The Hateful Eight’i çalışmadan önce, Tarantino’nun Morricone’dan Inglourious Basterds için müzik yazmasını istemişi ancak Morricone, programı nedeniyle reddetmişti.

REDETTİ

Morricone, bugün yaptığı açıklamada ise Tarantino’ya hakaret etmediğini ve bu haberin asıl kaynağı olan Playboy dergisine ise röportaj vermediğini belirtti.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir