ŞEVVAL SAM “MÜZEYYEN” MÜZİKALİYLE İZMİR’DE

YENİ ÇIKANLAR – Şevval Sam’ın sahnelediği “Müzeyyen” müzikali Türkiye’yi gezmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aydan bu yana gösterimde olan müzikal 24 Mart Cumartesi günü İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde izleyicisiyle buluşacak.

Müzeyyen Senar’ın iz bırakan şarkılarını Şevval Sam’ın yorumladığı Müzeyyen müzikali 24 Mart Cumartesi saat 21.00’da İzmirliler ile buluşuyor.

Müzeyyen Senar’ın hayatından önemli kesitlerin müzikle harmanlandığı tek kişilik müzikal gösteri izleyenleri hayran bırakıyor.
“Müzeyyen” müzikalinin Figen Şakacı’nın; rejisi ise müzikal tiyatronun deneyimli yönetmenlerinden Engin Alkan’ın imzasını taşıyor. Müzeyyen projesinde Şevval Sam’a daha önce Müzeyyen Senar ile birlikte çalışmış olan Serdar Kaşıkçılar, İsmail Topyanak, Mustafa Taşpınarlı, Sezgin Sezer ve Fahrettin Yanar eşlik ediyor. Müzikalin müzik direktörlüğünü de Fahrettin Yarkın üstleniyor.

Sahne tasarımını Cem Yılmazer, kostüm tasarımını ise Esra Başıbüyük’ün yaptığı projenin menajerliğini Harun Belenoğulları tarafından yürütülecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir