OZARK KRALLIĞI ELE GEÇİRDİ

YENİ ÇIKANLAR – Netflix’in yeni dizisi ‘Ozark’ şu sıralar fırtınalar estiriyor. IMDb’de Game of Thrones’tan sonra en popüler ikinci yapım olan dizi için izleyiciler “Breaking Bad’i sevenler bu diziyi de sever!” diyor. En son ikinci sezonu da geride bırakan dizide gözler üçüncü sezona çevrildi.

Başrollerini Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz’in paylaştığı Ozark’ın Bill Dubuque ve Mark Williams ikilisi kaleme alıyor. Kadrosunda Esai Morales, Julia Garner, Marc Menchaca, Jason Butler Harner ve Harris Yulin’i de barındıran dizi kapitalizmi, aile ilişkilerini sıradışı Amerikalıların gözünden irdeliyor.

Dizide olaylar Byrde çifti ekseninde gelişiyor. Byrde’ler, ergenlik çağındaki çocukları Charlotte ve Jonah ile her anlamda sıradan bir hayat sürmektedir. Bu durumu bozan tek istisna Marty’nin işidir. Chicago’da finans danışmanlığı yapan Marty, aynı zamanda Meksika’nın ikinci büyük uyuşturucu şebekesinin para aklama faaliyetlerini yürütmektedir. İşler sarpa sardığında ise Marty’nin ailesini de alıp Chicago gökdelenlerinden, Missouri’nin Ozark olarak bilinen Lazy Lake bölgesine taşınması kaçınılmaz hale gelmiştir. Ne var ki buraya taşınmak da her şeyin bir anda düzeleceği anlamına gelmez. Asıl hikaye Ozark’ta başlayıp büyüyecektir.

Velhasıl iki sezonu geride bırakan dizide gözler şimdiden Netflix’ten gelecek üçüncü sezon haberlerine çevrildi.

Gelişmeleri buradan paylaşacağız….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir