NETFLIX 2020’DE YENİ TÜRK DİZİLERİ ÇEKECEK Mİ?

YENİ ÇIKANLAR – Tüm ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de lokal çalışmalarını sürdüren Netflix, Türk dizileri çekmeye devam ediyor. Platformun ilk çektiği Türk dizisi  “Hakan: Muhafız” olmuş ve beğeniyle izlenmişti. Netflix’in ikinci Türk dizisi ise başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı “Atiye” oldu.

Atiye, 27 Aralık 2019 tarihinden itibaren Türkiye de dahil olmak üzere 190 ülkede Netflix kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanırken akıllara yeni bir soru geldi: Netflix 2020 yılında yeni Türk dizileri çekecek mi?

Bu sorunun yanıtını önümüzdeki günlerde alacağız.

Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı 8 bölümlük Atiye’nin kadrosundaysa Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Meral Çetinkaya yer alıyor. Yürütücü yapımcılığını Onur Güvenatam ile birlikte Özge Bağdatlıoğlu ve Jason George’un paylaştığı Atiye’yi Nuran Evren Şit kaleme aldı. Yapımcılığını Alex Sutherland’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık yer alıyor.

Netflix Türkiye ve CEE Bölgesi Uluslararası Yapımlar Direktörü Michael Azzolino’nun önümüzdeki dönemlerle ilgili yaptığı açıklamalara yakından bakalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir