MONSTA X HAKKINDA…

YENİ ÇIKANLAR – Mmonsta X, Starship Entertainment’ın 14 Mayıs 2015 tarihinde oluşturduğu Güney Kore’li bir gruptur.

Mmonsta X üyeleri 6 Ekim 1994 doğumlu Lee Jooheon, 15 Ocak 1994 doğumlu Chae Hyungwon, Lee Minhyuk, 18 Haziran 1992 doğumlu Son Hyunwoo (Shownu), 1 Mart 1993 doğumlu Shin Hoseok (Wonho), Im Changkyun(I.M) ve Yoo Kihyun olmak üzere 7 üyeden oluşmaktadır.

Grup Starship Entertainment’ın daha önce çıkarmak istediği bir erkek grubunu dağıtıp yerine yarışmayla devam etmesiyle ortaya çıkmıştır. 12 stajyer ile beraber No Mercy adlı bir programa katıldılar. Fakat yarışmanın rapçilerinin eksik olması nedeniyle I.M programa 8. bölümde katıldı.

ERKEN AYRILIK VE VEDA MEKTUBU

Monsta X yıldızı Wonho gruptan ayrılmasının ardından duygusal bir mektup paylaştı. 26 yaşındaki yıldız hayranlarından ‘acı çekmelerine neden olduğu için’ özür diledi.

El yazısıyla yazılan mektupta şunları söyledi:

”İlk önce, sizlerle sadece güzel anılar paylaşacağım sözünü tutamadığım ve hayranlarımızı üzdüğüm için özür dilerim. Ayrıca, kişisel sorunlarımdan dolayı birçok insanı endişelendirdiğim için özür dilerim.

MONSTA X üyesi olarak sevginizi kazandım. Bana verdiğiniz değerli hatıralar için içtenlikle teşekkür ederim. Benimle birlikte çalışıp benimle kalan üyelere müteşekkir olduğumu ve onları sevdiğimi söylemek istiyorum. [Onlara da göstermek istiyorum] Tüm kalbimle özür dilerim.

İnsanların benim yüzümden zorlandığını gördükten sonra bu kararı verdim.

Lütfen MONSTA X’e güç verin.

En azından onlara destek ve cesaret vermenizi önemle rica ediyorum. Onlar benim gibi biri yüzünden bu şekilde incinemeyecek kadar iyi insanlar.”

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir