MERSİN KİTAP FUARI ÜÇ YAŞINDA!

YENİ ÇIKANLAR – CNR Holding ve Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği tarafından ortaklaşa düzenlenen 3. Mersin CNR Kitap Fuarı 25 Kasım’da kitapseverlerin ziyaretine açılıyor.

CNR Yenişehir Fuar Merkezi’nde 3 Aralık tarihine kadar dokuz gün boyunca devam edecek fuarda, Alfa, Can , Erdem, Ephesus, Epsilon, Timaş, Beyaz Balina, Kırmızı Kedi, YKY, İş Bankası , İletişim , Pegasus, Profil, Semerkand, Yeditepe, İthaki, Damla yayınları, Doğan Kitap, TÜBİTAK, Türk Dil Kurumu, Türk Tarih Kurumu’nun da aralarında bulunduğu 250’nin üzerinde yayınevi ve 450 marka kitaplarını okuyucularla buluşturacak. Mersin Valiliği ve Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenecek fuarda, söyleşi, panel, şiir dinletileri ve çocuk etkinlikleriyle birlikte 500 etkinlik gerçekleştirilecek.

Her yıl on binlerce ziyaretçiye ulaşan CNR Mersin Kitap Fuarı’nda imza günleri, seminer ve söyleşiler kapsamında 500’ün üzerinde yazar ağırlanacak. Yılmaz Özdil, İnci Aral, İpek Ongun, Mustafa Balbay, Canan Tan, Saygı Öztürk, Levent Gültekin, Sevil Atasoy, Mehmet Ali Bulut, Bilal Sami Gökdemir, Ahmet Şimşirgil, Tarık Tufan, Fikri Sağlar, Mehmet Mazak, Bahadır Yenişehirlioğlu’nun da aralarında bulunduğu pek çok yazar yeni çıkacak olan kitaplarını fuarda okuyucuları ile buluşturacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir