Kısmetse Pazartesi evleniyor

Kanal D’de yayınlanan “Kısmetse Olur”un sunucusu Seda Akgül, kendi düğünü için gün saymaya başladı.

Hürriyet’in haberine göre Akgül, önümüzdeki pazartesi, Alaçatı’da tanıştığı ve yaklaşık 1,5 yıldır beraber olduğu Avram Habib’le nikah masasına oturacak. Nikahı Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın kıyacağı öğrenildi.kismetse

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Renkli Hayatlar programına konuk olan Seda Akgül, özel hayatına dair bilinmeyenleri canlı yayında anlatmıştı. Akgül şunları söylemişti:

‘6 AYDA 25 KİLO VERDİM’

Vitamin desteği aldım. Sabah kahvem var, sade. Aç karnına içiyorum. Bu da benim metabolizmamı hızlandırıyor. sonra tostum var. 5-5,5 saat açım. günde iki öğün yemek yiyorum. Akşam da yiyebileceğim en hafif şeyleri yiyorum. Bu benim için uygun. Midem dayanıyor. Herkese tavsiye ettiğim bir şey değil.

HAYATIMDA BİRİ VAR

1 yılı aşkın süredir bir ilişkim var. En kısa zamanda evleneceğiz. Zayıflamamın onunla en ufak bir ilgisi yok. Avram ile birlikte olmaya başladığımda en şişman zamanlarımdaydım.

ARADIĞIM TEK ŞEY HUZUR

Ben çok düğüne gittim. Dünya kadar paranın harcandığı… Sonunda bilmem ne çikolatalarının dağıtıldığı… 6 ay sonra noldu? patladı! ben bu saatten sonra insanları yedireyim içireyim onlara hava atayım diye uğraşamam. Çünkü bunlara doydum. En güzel kıyafetleri giyiyorum zaten. Benim olmasa da giydiriyorlar. En iyi makyözlerle çalışıyorum. Bundan sonra istediğim tek şey huzur.

seda akgul

OFİSTE EVLENECEĞİM

Ofiste evlenicem. Ya avukatımız yanımızda olur ya da belediye başkanı bir arkadaşımız. Gelinklik bile giymeyeceğim. Gelinlik kadar saçma, insanı şişman gösteren bir şey daha yok. Şık bir kıyafet giyerim, açık renk. Ben doğum günlerimde de açık renk kıyafetler giyerim. Ferah olsun, uğur getirsin diye. Astrolojiye meraklıyım. 9 Mart’tan önce evlenmemiz lazım. 3 hafta kaldı.

seda ak

“YUMURTALARIMI DONDURDUM”

“Yumurtalarımı dondurdum. İstediğim yaşta anne olabilirim. Şu an evlat sahibi olabiliyorum. Bunu feminist atak olarak düşünmeyin. Hümanistim. Erkekler 80 yaşında da baba olabilirim diye dolaşır ya, ben de 80 yaşında ana olurum. İşte o kadar!”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir