Karlar Ülkesi 2’nin karakterleri Elsa, Anna ve Olaf Spotify’da en çok ne dinledi?

YENİ ÇIKANLAR – Karlar Ülkesi 2’nin takipçileri Elsa’nın coşkulu anlarında yüksek sesle şarkı söylediğini bilir. Peki, geçmişi ile ilgili gerçekleri bulmak için masalsı maceralara çıkmadığı zamanlarda ne tür müzikler dinleyebileceğini hiç merak ettiniz mi?

Daha fazla merak etmenize gerek kalmadı çünkü Spotify, Karlar Ülkesi karakterlerinin kendi Spotify Özeti paylaşım kartları ile Anna, Elsa, Olaf ve Kristoff’un ne dinlediklerini açıklıyor.

Geçen hafta Spotify, yıllık Özet kampanyasını başlattı ve dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcıya geride bıraktıkları yılı müzikle tekrar yaşattı. Müzikseverler, sanatçılar ve podcast yayıncıları, 2019 yılında ne dinlediklerine (ve hayranlarının neler dinlediklerine) dair istatistikler ve yorumlar ile sosyal medyayı doldurdu.

Spotify ayrıca kullanıcıların, 22 Kasım’daki gösteriminden itibaren global bir başarı yakalayarak 1 milyar dolar gişeye doğru giden Karlar Ülkesi’nin sevilen karakterlerinin neler dinlediklerini görmekten de mutlu olacaklarını düşündü.

Spotify’a göre Elsa tam bir Queen hayranı, Anna “Hey Soul Sister,” şarkısına doyamıyor, Olaf How to Make Friends podcast yayınını seviyor ve Kristoff’un en sevdiği tür ise Lover’s Rock.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir