GÖZLER BODRUM YAZ KONSERLERİNDE

YENİ ÇIKANLAR – Geçtiğimiz yaz yaptığı kapalı gişe konserlerle Bodrum gecelerine damga vuran Kerki Productions ve Solfej Organizasyon’un gerçekleştirdiği Bodrum’un merakla beklenen yaz konserleri için geri sayım başladı. Bodrum Antik Tiyatro’da gerçekleşecek olan yaz konserleri bu yıl da binlerce kişiyi sevdiği sanatçılarla buluşturacak.

Geçtiğimiz yıl Bodrum Antik Tiyatro yaz konserlerinde; Inna, Kenan Doğulu, Sıla, Candan Erçetin, Levent Yüksel, Sertab Erener, Sibel Can, Duman, Mabel Matiz, Kardeş Türküler, Şevval Sam, MFÖ, Sunay Akın, İlhan Şeşen Bülent Ersoy gibi birbirinden ünlü isimler sahne almıştı.

YILIN İLK BODRUM KONSERİ AJDA PEKKAN’DAN…

Türk pop müziğinin efsane Süperstarı Ajda Pekkan, 4 Haziran’da sevenleriyle buluşmak için ülkemizin en lüks etkinlik merkezlerinden Yalıkavak Marina Konser Sahnesi’nde olacak. Bayram coşkusu Yalıkavak Marina’da yaşanacak!

Süperstar Ajda Pekkan, yaza damgasını vuracak muhteşem bir konserle 4 Haziran’da Türkiye’nin en lüks etkinlik merkezlerinden Yalıkavak Marina sahnesinde olacak. “Yakarım Geçerim”, “Arada Sırada”, “Resim”, “Yan”, “Aynen Öyle”, “Vitrin” ve “Flu Gibi” pek çok hit şarkısı ile efsaneleşen ve konserleri heyecanla beklenen Ajda Pekkan, Yalıkavak Marina Konser Sahnesi’nde Ramazan Bayramı’nı unutulmaz kılacak!

The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından “2018-2019 Dünya’nın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne layık görülen Yalıkavak Marina, tüm yaz boyunca ünlü yıldızların sahne alacağı konserlerle misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmaya devam edecek. 2009 yılında kurulduğu andan itibaren servis kalitesini her geçen gün artıran; misafirlerine lüks ve konforu aynı anda sunan Yalıkavak Marina’da, 4 Haziran tarihinde bu kez Ajda Pekkan, muhteşem sesiyle ve sahne şovlarıyla dinleyenlere keyifli anlar yaşatacak.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir