GAME OF THRONES’TA ‘FİNAL’ ZAMANI

YENİ ÇIKANLAR – Tüm dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisinin 8. sezonundan yeni fragman geldi. Dizinin son sezonunun çekimleri  55 gün süren savaş sahnesi çekimiyle geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı.  

HBO nihayet Game of Thrones hayranlarını fazlasıyla heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu. Dizinin son sezon yeni fragmanını sosyal medya hesabından paylaşan HBO , Game of Thrones 8. sezon 1. bölümün yayınlanma tarihini ise 14 Nisan 2019 olarak duyurdu.  8. sezon 6 bölüm ekrana gelecek. Ve bu sezonda David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter ve Miguel Sapochnik  yönetmen koltuğunda oturacak. Game of Thrones 8. sezonun senaristleri ise David Benioff & D.B. Weiss, Bryan Cogman ve Dave Hill.

Daha önce kanal yöneticilerinden Casey Bloys,  Game of Thrones dizisinin finalinin 2018 yerine 2019 yılına sarkabileceğini belirtmişti. Bloys ,David Benioff ve D.B. Weiss’in henüz senaryo yazımı aşamasına gelmediğini ve net bir karar vermediğini bu nedenle HBO’nun bütün bölümler tamamlanmadan sezonu yayınlamayacağını ifade etmişti.

Özetle , dizinin 9.sezonu olmayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir