FAHRİYE EVCEN KAYNAK SAÇ MI YAPTIRIYOR

Fahriye Evcen kaynak saç mı kullanıyor? Fahriye Evcen kaynak saçlarına kaynak mı yaptırıyor? Fahriye Evcen’in saçları kaynak mı?

2007’de takma kirpiklerle L’oreal’in reklamlarında oynayan Penelope Cruz’dan sonra Fahriye Evcen de kaynak saçlarıyla aynı markanın güzellik elçisi oldu.

Her zaman gür ve kabarık saçlarıyla dikkat çeken Fahriye Evcen’in saçlarında kaynak olduğu ortaya çıktı. İnce telli ve az olan saçlarını kaynakla çoğaltan ve krepe tekniğiyle kabartan Evcen, dolgun görünümlü saçları sayesinde ünlü markayla 500 bin dolarlık anlaşma imzaladı.

PELİN DE POSTİŞ TAKTI

Yıllar önce bir şampuan firmasının yüzü olan Pelin Karahan da saçlarına ‘çıt çıt postiş’ ekleyerek reklam filminde rol almıştı.

PENELOPE TAKMA KİRPİK KULLANDI

Cansu Dere ile birlikte markanın saç bakım ürünlerinin yüzü olan Fahriye Evcen gibi dünyaca ünlü yıldız Penelope Cruz da takma kirpiklerle aynı firmanın rimel reklamlarında rol almıştı. Reklam kampanyası o dönem çok eleştirilmişti. Reklam Standartları Otoritesi isimli kuruluşun açıklaması üzerine, firma fotoğraflardaki kirpiklerin takma olduğunu kabul etmişti.

Okan IŞIK – BUGÜN GAZETESİFahriye Evcen 3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir