ENEL AŞK BERLİN ve PARİS’TE!

YENİ ÇIKANLAR –  Metin Uca’nın anlatıcılığını üstlendiği, Eşber Yağmurdereli, Ayfer Vardar, Mazlum Çimen’in şarkılarla eşlik ettiği, aşk dolu, ezber bozan müzikli sahne gösterisi “Enel Aşk”, 23 Nisan Pazartesi günü Berlin’de, 24 Nisan Salı günü Paris’te izleyicilerle buluşuyor! Tarihten bugüne, bu topraklarda yerleşmiş, yeşermiş ve yükselmiş bir kültürün izlerini taşıyan “ENEL AŞK”, aşkı anlatan hikâyeleriyle seyirciyi uzun bir yolculuğa çıkarıyor.

Esat Korkmaz‘ın metnini oluşturduğu ve Hülya Aksular‘ın koreografisini hazırladığı “Enel Aşk” müzikli sahne gösterisinin orkestrası, Eylem Pelit, Volkan Öktem, Ceyhun Çelik, Mehmet Akatay, Evrim Arslan ve Turgay Güzelcan’dan oluşuyor. “Enel Aşk”, Anadolu’daki ozanların, âşıkların hiç duyulmamış, aynı zamanda gönüllerde taht kurmuş eserleriyle, bugüne kadar alışık olmadığınız, aşkı sorgulayan, aşk üzerine de kafayı karıştıran bir gösteri…

Müzikli sahne gösterisi “Enel Aşk”, 23 Nisan Pazartesi saat 20.00’da Huxleys Neue Welt Berlin’de, 24 Nisan Salı akşamı saat 20.00’da Théâtre du Gymnase Marie-Bell Paris’de izleyiciyle buluşacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir