DELİHA 2 GİŞESİ NEDİR?

YENİ ÇIKANLAR – Yapımcılığını BKM filmin gerçekleştirdiği, Gupse Özay’ın senaryosunu yazdığı  ve başrolde oynadığı filmde Aksel Bonfil, Eda Ece, Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Ali Çelik, Mehmet Fatih Özkan, Mehmet Er, Meltem Özlem Akınözü ve Mert Öner rol alıyor.

Deliha 2 konusu

Zeliha hala deli, çok samimi ve başına sürekli başına yeni dertler açıyor. İlk filminde aşkın peşinden koşan Zeliha, ikinci filmde artık bir kariyer yapmanın yolunu arıyor. Aşçı olmanın hayalini kurarak bir restoranda çalışmaya başlıyor. Hem ortalığı birbirine katıyor, hem de yine tanıştığı herkesin hayatına dokunuyor. Zeliha sonunda hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir, yoksa gerçek dünya hayallerini ve kalbini mi kıracaktır?

Deliha ve Görümce filmlerinin senaryosuna imza atan ve başrolünü üstlenen Gupse Özay’ın sıcak karakterleri ve eğlenceli hikayesiyle bir kez daha izleyiciyi kahkahaya boğacak film, aynı zamanda Özay’ın ilk yönetmenlik deneyimi…

Deliha 2 Gişesi

İlk haftasında  604.148 kişi tarafından izlendi.

FİLMİN ÇEKİMLERİ

Deliha 2’nin çekimleri ise Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde gerçekleştirildi.

BAŞARILI BİR GİŞE

Hakan Algül’ün yönettiği ve Gupse Özay, Derya Alabora, Esin Eden ile Cihan Ercan’ın serinin ilk filmi 14 Kasım 2014’te vizyona çıkarılmış, vizyona girdiği  ikinci hafta sonunda 247.724 bilet kesilmişti. Film, ilk 3 gününde 265.767 kişi tarafından izlenmişti. Ve, ‘Recep İvedik’in kadın versiyonu’ yorumu yapılmıştı. Bakalım serini ikinci halkası ne yapacak?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir