ÇUKUROVA ROCK FESTİVALİ 2018

YENİ ÇIKANLAR – İlk kez geçtiğimiz yıl Adana’da düzenlenen Çukurova Rock Festivali 2018 programı kapsamında hangi sanatçılar ve gruplar sahne alacak? Festival programının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl festivale Pentagram, Mor ve Ötesi, PillinBebek, Kurban, Kurtalan Ekspres, Direc-t, Madcap, Athena, Feridun Düzağaç, Seksendört, Umut Kuzey, Flört, Çamur, Anatolik, Teoman, Selda Bağcan & Boom Pam, Pinhani, Adamlar, Baba Zula, Deniz Tekin, Süpernova sahne almıştı.

Geçtiğimiz yıl Adana’da ilk kez gerçekleştirilen ve Türk rock müziğinin önde gelen isimlerini bir araya getiren Çukurova Rock Festivali ikinci senesinde yola tam gaz devam ediyor.

10-13 Mayıs 2018 tarihlerinde Umut Kuzey önderliğinde, Milyon Yapım organizasyon tarafından düzenlenecek festival Adana Galeria Avm Çim Alan’da gerçekleşecek.

Başta Adana olmak üzere bölgedeki tüm müzikseverlere %100 müzik ve eğlence ile gerçek bir festival deneyimi yaşatacak olan festival; Kral Pop Tv medya sponsorluğunda, Red Bull desteğiyle, Türkiye’nin yeni gençlik kanalı Milyon Tv ekranlarında da canlı olarak yayınlanacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir