CAPPADOX 2020’DE 5. EDİSYONU YAPILACAK

YENİ ÇIKANLAR – Cappadox’un 5. Edisyonu 2020 yılında gerçekleşecek.

Kapadokya’nın ilham veren coğrafyasının farklı lokasyonlarında 2015 yılından beri gerçekleştirilen Cappadox, katılımcılarına müzik, çağdaş sanat, gastronomi ve açık hava disiplinlerini bir arada sunan Türkiye’nin ilk destinasyon festivali olma özelliğini koruyor. Programında, Türkiye’den ve yurtdışından sanatçıları bir arada ağırlayan disiplinlerarası kültür festivali Cappadox, ilk yılından beri büyük beğeni ile karşılanıyor. Sanatçılarının yanı sıra katılımcılarıyla da uluslararası bir festival haline gelen Cappadox’a bu ilginin karşılığını vermesi ve Cappadoxlu’larla birlikte güçlü bir içeriğin örülmesi amacıyla beşinci edisyonu 2020’de gerçekleşmesi üzerine hazırlıklara bu yıl içerisinde başlanıyor.

İlki 2015’te Kapadokya Çarpması başlığı altında gerçekleşen Cappadox, 2016’da Gelin Bahçemizi Ekelim, 2017’de Dünyadan Çıkış Yolları ve 2018’de ise Sessizlik temasıyla izleyicilerle buluşturan festival, 2020 yılı itibariyle iki yılda bir gerçekleşecek. En eski yerleşimlere ev sahipliği yapmış olan Kapadokya’dan öğrenerek, dört yılın birikimiyle yola çıkan Cappadox’un yeni programı 2019 yılının Sonbaharında açıklanacak.

2 Comments on “CAPPADOX 2020’DE 5. EDİSYONU YAPILACAK”

  1. Merhaba .Cappadox 2019 ile ilgili program detaylarını büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.Kadın grubu olarak katılmayı düşünüyoruz.Konaklama ve özellikle o bölgede faaliyet alanlarına ulaşımla ilgili kolaylıklar da programda yer alırsa çok mutlu oluruz.Teşekkürler.(uçakla,otobüsle ulaşım bilgileri de önemli.hatta tur programı olursa paket de satın alabiliriz.)

  2. Cappadox’un kendi sayfasında 2020’den itibaren artık 2 senede bir yapılacağı yazılmış. 2019’da yapılmayacak sanırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir