CAN KURT KALAV KİMDİR?

YENİ ÇIKANLAR – Sosyal medyada gündeme gelen Can Kurt Kalav kimdir? Can Kurt Kalav hangi projelerde yer aldı?

Can Kurt Kalav, Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden Kenan Kalav’ın oğludur.  27 yaşındaki Can Kalav, Bilgi Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler okudu. Bir dönem Kanal D’de ekrana gelen  gençlik dizisi Güneşin Kızları’nda rol aldı.

Kalav, 2013’te Uğur Yücel’in filmi ‘Benim Dünyam’da Beren Saat ile kamera karşısına geçmişti. O tarihte Sabah gazetesinden Merve Yurtyapan’a konuşan Kalav, oyunculuk serüveninde babasının katkısını görmediğini söylemişti.

İşte Can Kurt Kalav’ın o açıklamaları:

FİKRİ ÖNEMLİ DEĞİL

Babanız oyuncu olmanız konusunda size destek oldu mu?

Hiç olmadı, hatta oyuncu olmamı hiçbir zaman istemedi. Bilgi Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler okuyordum. Okulu bitiremeyeceğimi düşünüyordu ama ben kafama taktığım şeyi yaptım.

Babanızın filmlerinden en çok hangisini seviyorsunuz?

‘Çalışkuşu’ filmini izledim. Aslında izlerken, kendimi de ona benzetiyorum. Duruşumuz, hareketlerimiz benziyor. Farklı bir his…

Babanız şimdi başardığınızı görünce ne düşünüyor?

Ne düşündüğü hakkında bir fikrim yok. Ne düşünürse düşünsün; bu yola başkoyduğum için devam edeceğim. Bu benim hayatım, benim kararım.

Babanızın oyuncu olmasının ve soyadınızın avantajını gördünüz mü?

Herhangi bir avantajını görmedim. Zaten bir yere gittiğimde eğer sormazlarsa soyadımı söylemem. Bir iş yapacaksam; bunun soyadımla ilgili değil, başarımla ilgili olmasını isterim.

One Comment on “CAN KURT KALAV KİMDİR?”

  1. Senin baban Kenan Kalavdir. Sen onunla kurur duymalisin. Bana farketmez. Bu benim hayatim. Konuşmasi hic hoşuma gitmedi. Kenan Kalavada hic benzemiyor. Kenan Kalav dünyalar yakişiklisi idi. Ve şimdide öyle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir