BU SAVAŞI KİM KAZANACAK?

YENİ ÇIKANLAR – History’nin popüler yapımlarından Vikinglerin yaşamını anlatan fenomen dizisi Vikings 6. sezonla ilgili ilk ip uçları gelmeye başladı. Kattegat’ın geleceğiyle ilgili soruların yanıtı için sonbaharı bekleyeceğiz….

History, Vikingler’in merakla beklenen yeni sezonuyla ilgili ilk tanıtımı yeni sezonun başlangıç tarihiyle birlikte sosyal medyadan paylaştı. 28 Kasım 2018 olarak duyurulan dizinin yeni sezonuna da belli ki Ivar damga vuracak.

Zira geçen sezonda Ragnar Lothbrok’un ölümünün ardından oğulları arasında yaşanan tartışmada Kattegat Bölgesi, Ivar’ın eline geçmişti. Bu minvalde yeni sezonun tanıtımını değerlendirdiğimizde,  Bjorn ve Legartha’nın Kattegat’ı geri almak için mücadele vereceklerini söyleyebiliriz.

Vikings son bölümde, Ragnar Lothbrok’un ölümünün ardından İngiliz krallıklarından intikamlarını almak isteyen Ragnar’ın oğulları büyük orduyu toplamış, babalarının intikamını alan Ivar ve Bjorn arasında iktidar savaşları artmaya başlamıştı. Lagertha’nın annesini öldürmesini hiçbir zaman hazmedemeyen Ivar, Kattegat’ı geri alabilmek için amcası Rollo’dan yardım istemişti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir