AV BİTTİ

YENİ ÇIKANLAR – Emre Akay’ın yeni sinema filmi Av’ın çekimleri sona erdi.  Başrollerini Billur Melis Koç, Ahmet Rıfat Şungar ve Yağız Can Konyalının paylaştığı ve genç bir kadının av iken avcıya dönüşmesinin hikâyesini konu alan Av, yeni sezonun merakla beklenen yerli filmlerinden

Küçük bir Hakikat, Kırmızı Alarmgibi ödüllü kısalarının yanı sıra Bir Tuğra Kaftancıoğlu Filmiadlı uzunuyla tanıdığımız Emre Akay’ın yeni sinema filmi AV’ın çekimleri tamamlandı. Senaryosu Emre Akay veDeniz Cuylana ait olan filmin çekimleri İstanbul, Antalya ve Ankaranın Nallıhan ilçesinde gerçekleşti.

Diloy Gülün, Tolga Topçu ve Emre Akay’ın yapımcılığında gerçekleşen gerilim ve aksiyon türündeki film, genç bir kadının onu öldürmek isteyen bir grup erkekten kaçarak ormana sığınması ve av iken avcıya dönüşmesinin hikâyesini konu alıyor. AV’ınbaşrollerinde, bir çok filmin sanat bölümünde çalışmış ve ilk kez oyuncu olarak kamera önüne geçen Billur Melis Koç, Üç Maymun, Deniz Seviyesi, Beş Şehir, Kumun Tadıgibi filmlerin ödüllü oyuncusu Ahmet Rıfat Şungar, TAKIM: Mahalle Aşkına!, Ateş” filmlerinden ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Bizim Hikayegibi televizyon dizileriyle de tanıdığımız Yağız Can Konyalının yanı sıra, Baki Rıdvan Kaymaz, Yılmaz Bayraktar ve Kenan Acar’ı izleyeceğiz. Görüntü yönetmenliğini Barış Özbiçerin, ses ve müzikleri Deniz Cuylan ile Brian Bender’ın üstlendiği AV’ın 2019da gösterime girmesi planlanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir