ATA DEMİRER’İN YENİ FİLMİ NİYAZİ GÜL DÖRT NALA NEREDE ÇEKİLİYOR

Ata Demirer’in yeni filmi Niyazi Gül Dört Nala 8 Mayıs’tan itibaren sinemalarda. Peki Niyazi Gül Dört Nala filminde kimler oynuyor, oyuncuları kimler? Niyazi Gül Dört Nala nerede çekildi? Niyazi Gül Dört Nala’nın şarkıları neler?İşte bu soruların yanıtları:

İzleyicisine ağız dolusu kahkaha attırmaya hazırlanan ‘Niyazi Gül Dörtnala’ filminde Ata Demirer ve Şebnem Bozoklu’nun sahneleri çok konuşulacak. Sezonun en iddialı komedisi olan filminde Veteriner Profesör Niyazi Gül’ü Ata Demirer canlandırırken yardımcısı Hediye’yi Şebnem Bozoklu canlandırıyor.

8 Mayıs’ta vizyona girecek film için Ata Demirer ve Demet Akbağ ile kamera karşına geçen Bozoklu, giydiği renkli taytlar ve terlik içine giydiği çoraplarıyla ‘Mahalle Tarzı’nı tekrar hayatmıza sokacak. Çekimleri İzmir’in Seferihisar ilçesi ve İstanbul’da gerçekleştirlen ‘Niyazi Gül Dörtnala’da birbirinden renkli kostümleriyle Şebnem Bozuklu beyazperdede arzı endam ediyor.

Yıllar önce televizyonda canlandırdığı Niyazi Gül tiplemesini beyazperdeye taşıyan Ata Demirer’e Demet Akbağ ve Şebnem Bozoklu’ya Levent Ülgen, Kevork Malikhyan ve Ayşenil Şamlıoğlu eşlik ediyor. Yönetmeliğini ‘Eyyvah, Eyyvah’ serisinin ünlü yönetmeni Hakan Algül’ün yaptığı ve bir BKM Film yapımı olan ‘Niyazi Gül Dörtnala’ 8 Mayıs’ta sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Filmin hikayesini Ata Demirer, seneryosunu ise Vedat Özdemiroğlu, Öğünç Ersöz, Cihan Ceylan kaleme aldı.

Niyazi Gül Dört Nala Filminin Konusu:

Veteriner hekim Profesör Niyazi Gül kendince sakin bir hayat sürmektedir. Bir yandan üniversitede veterinerlik dersleri verirken, bir yandan da yardımcısı Hediye’nin desteğiyle dededen kalma mucizevi formülün eksik maddesini arar. Belalı aşıklar Sultan ve Rıza atlarını yarıştırmaya karar verip bir de Niyazi’nin hayvanlara güç veren formülünü duyunca işler karışır. Bir anda heyecan dolu olayların ortasına düşen Niyazi, formülün eksik maddesini ararken sürpriz maceralarla karşılaşacaktır.

Niyazi Gül Dört Nala filminin fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir