AŞK SANA BENZER NEREDE ÇEKİLDİ – KIYIKIŞLACIK KÖYÜ NEREDE

AŞK SANA BENZER NEREDE ÇEKİLDİ – KIYIKIŞLACIK KÖYÜ NEREDE

Bu yılın iddialı yerli yapımlarından Aşk Sana Benzer filmi gerek oyuncu kadrosu, gerek konusu, gerek şarkıları gerekse gişe rakamlarıyla çok konuşulacağa benziyor.

Zira çok iddialı olan filmde oyuncu Fahriye Evcen’in seslendirdiği Benim Gözüm Sende şarkısına klip dahi çekildi çekildi. Üstelik vizyona girmeden… Filmdeki romantik karelerden oluşan bu klipte Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in filmdeki en özel sahnelerinden oluşuyor. Klip, ikilinin romantik aşkını yansıtıyor.

Peki Aşk Sana Benzer filmi ne anlatıyor, konusu nedir?

A. Taner Elhan’ın yönettiği ve Burak Özçivit, Fahriye Evcen, Selim Bayraktar ile Yavuz Bingöl’ün oynadığı Aşk Sana Benzer, 23 Ocak 2015’te vizyona çıktı.

AŞK SANA BENZER NEREDE ÇEKİLDİ – KIYIKIŞLACIK KÖYÜ NEREDE

‘Aşk Sana Benzer’ Milas’a bağlı Kıyıkışlacık köyünde çekildi. Kıyıkışlacık köyü, Güllük Körfezi sahil şeridinde, Güllük beldesinin tam karşısında yer almaktadır.

Filmde Ali, Ege’de bir balıkçı kasabasında aile yadigarı bir restoran işletmektedir. Bir gün kasabaya Deniz adında bir kız gelir. Deniz ve Ali arasında büyük bir aşk başlar. Kasabanın sakinleri dondurmacı Nebahat, manav Ayhan, balıkçı Yaşar, Saadet ve Yusuf Baba bu büyük aşkın şahididir. Egenin sıcak türküleri tadında bir aşk yaşanırken, Deniz’in bilinmeyen geçmişi onların mutluluğunu gölgeleyecektir.

Aşağıda Fahriye Evcen’in seslendirdiği Benim Gözüm Sende şarkısının da yer aldığı Aşk Sana Benzer filminin fragmanını izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir