AJANLARIN EN KRALI: ELVIS PRESLEY

YENİ ÇIKANLAR – Netflix, efsanevi şarkıcı Elvis Presley’yi Amerika’yı korumak için savaşan gizli bir devlet ajanı olarak izleyeceğimiz Agent King adlı anime için harekete geçti.

Elvis Presley’in ölümünün 42. yıldönümünde Netflix  yetişkin animesi “Ajan Kral” için Priscilla Presley ve John Eddie’yle anlaştı. Sony Pictures Animation ve Sony Pictures Television da projenin ortakları arasında.

Variety’nin haberine göre dizide olaylar Elvis Presley’in, ülkesini tehdit eden karanlık güçlerle savaşmaya yardımcı olmak adına hükümetin casus programına girmesiyle başlayacak.

Priscilla Presley, “Elvis, bir çocukken hep süper kahraman olmayı ve dünyayı kurtarmayı hayal etti! Ajan King bunu yapmasına izin veriyor, ” dedi.

Ortak yaratıcılardan John Eddie ise ”Ben bu projede Netflix ve Sony Animation ile birlikte çalışmaktan ve dünyaya daha önce görmedikleri bir Elvis gösterme şansını elde edeceğimiz için çok heyecanlıyım” diye konuştu.

Dizide Jerry Schilling danışman olarak, Mike Arnold (“Archer”) da yazar ve yardımcı yapımcı olarak görev yapacak. Fletcher Moules denetleyici direktör ve ortak yapımcı olarak çalışacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir