ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ 2018

YENİ ÇIKANLAR – Zeytinli Rock Festivali, 29-30-31 Ağustos – 1-2 Eylül 2018 tarihleri arasında Edremit Akçay Sahili’nde… Hayko Cepkin’in paraşüt ile ineceği festivalin organizasyonundan yapılan açıklamada şöyle denildi:

”Milyon Yapım, Umut Kuzey’in öncülüğünde tam dört yıl önce, kamplı festival kültürü yok olmaya başlamışken Zeytinli Rock Festivali’ni yeniden hayata geçirmişti. Birbirinden başarılı dört yılı geride bırakan festival her yıl büyüyerek ve güçlenerek Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük yerli müzik festivali halini aldı.

Türk rock müziğinin geçit töreni olan Zeytinli Rock Festivali, Türkiye’nin dört bir yanında yapılan yeni festivallere ilham olurken, bir taraftan da ülkemizde kamplı festival kültürünün yerleşmesi ve gelişmesini de sağladı.

İşte Zeytinli Rock Festivali 2018 sanatçı kadrosu:

Geçtiğimiz yıl 5 gün boyunca 75’den fazla sanatçıyı ve 200.000’den fazla müzikseveri buluşturarak, Türkiye müzik festivali tarihine damga vuran Zeytinli Rock Festivali, 2018 yılında da efsane bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor.

Umut Kuzey önderliğinde, Milyon Yapım organizasyonluğunda, %100 müzik ve eğlence ile önümüzdeki yıl 29-30-31 Ağustos- 1-2 Eylül 2018 tarihleri arasında Edremit Akçay Sahili’nde gerçekleşecek ve sektörümüzün en önemli rock sanatçı ve gruplarına ev sahipliği yapacak olan Zeytinli Rock Festivali’nin ön avantajlı biletlerini kaçırmayın.”

Hayko Cepkin’den dünyada bir ilk!

Hayko Cepkin dünya üzerinde denenmemiş bir şova imza atıyor!

Bin metre yükseklikten, uçaktan atlayıp bu show için özel olarak tasarlanmış paraşütü ile festival alanına inecek…

Yapmış olduğu albümler, sahnede anlattığı hikayeler ve her defasında konserlerinin sadece bir konserden ibaret olmadığını vurgulayan ve bunu seyircisine hissettiren Hayko Cepkin, uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve projelendirdiği ‘festivale paraşüt ile inme‘ hayalini bu yıl gerçekleştiriyor.

Müzisyen kimliğinin yani sıra, extreme sporlara olan ilgilisi ile de bilinen Hayko Cepkin lisanslı bir paraşütçü. Daha önce TSK ve Turk Hava Kurumu ile rekorlara imza atan ve hedef şampiyonluğu da bulunan müzisyen, bu iki tutkusunu birleştirerek dünya üzerinde bir ilke imza atacak.

Bugüne dek denenmemiş olan bir performans ile seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanan Hayko Cepkin şunları söylüyor: “hayatımı hep hedeflediğim doğrultuda planlı, programlı ve disiplinli bir çizgide yürüttüm. Kendimi realist bir hayalpereste benzetirim. Başarıda şans faktörüne inanmadığım için hep daha iyisi için çalıştım. Bu sayede yıllardır sevenlerime ve kendime karşı verdiğim sözleri tutabildim. Şimdi bu sözlerden birini daha gerçekleştirme zamanı… Sevenlerimin heyecandan çarpan kalbi ve duaları beni bu performansta da dimdik ayakta tutacaktır, buna eminim. Bu proje Türk Hava Kurumu’nun uçağı, pilotları ve teknik yer ekibi, yani kısacası bir fiil desteği ve sponsorluğu ile gerçekleşecektir.

Hayko Cepkin‘in sahneye paraşüt ile ineceği performansı 2 Eylul tarihinde gündüz ışığına ihtiyaç duyulduğundan, saat 19:30’da Balikesir, Zeytinli Rock Festivali’nde gerçekleşecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir