ZARA LARSSON’DAN SO GOOD

Editör 24 Mart 2017 0
ZARA LARSSON’DAN SO GOOD

YENİ ÇIKANLAR – Kısa sürede uluslararası bir pop fenomeni haline gelen 19 yaşındaki İsveçli yıldız Zara Larsson’un merakla beklenen stüdyo albümü “So Good” Sony Music etiketiyle yayınlandı!

Zara Larsson’un 15 parçadan oluşan yeni albümünde, daha önceden yayınladığı ve hepsi birer hit haline gelen şarkılarından “Lush Life”, “Ain’t My Fault”, “I Would Like” ve “So Good (feat. Ty Dolla $ign)” da yer alıyor. Albümde Clean Bandit, Ty Dolla $ign, Wizkid ve MNEK gibi sanatçılarla iş birlikleri bulunuyor.

Alicia Keys’in kendi yazdığı şarkıların yaratılışından esinlenilen kısa film “The Gospel”, albüme eşlik eden bir görsel hikaye olarak “HERE” ile aynı anda yayınlandı. Filmde Alicia Keys’in New York’taki gençlik döneminde hayatın acı gerçekleriyle yüzleşmesi ve insanoğlunun evrensel bağlılığını keşfetmesi kurgusal kısa hikayeler aracılığıyla anlatılıyor.

Tinie Tempah’ın “Girls Like” şarkısına vokalde eşlik eden ve ayrıca prodüktörlüğünü David Guetta’nın üstlendiği UEFA Euro 2016’nın resmi şarkısı “This One’s for You”yu seslendiren Zara Larsson için 2016 çok başarılı geçti. 19 yaşındaki Larsson, şimdiye kadar Avrupa ve A.B.D.’deki başlıca talk show’ların neredeyse tümüne katılıp performans sergileyerek kendine dünya çapında, sadık ve bağlı bir hayran kitlesi oluşturdu. İdolü Beyoncé’nin Formation World Tour Londra konserinde sahnenin açılışını yaptı. Spotify’da şarkıları 1 milyarın üzerinde dinlenen Larsson, ayrıca geçtiğimiz aylarda MTV EMA ve Nickelodeon Kids’ Choice Award gibi törenlerde “En İyi Yeni Sanatçı” ve “En İyi İsveçli Sanatçı” kategoriler başta olmak üzere birçok ödüle layık görüldü; TIME dergisinin hazırladığı “2016’nın En Etkili 30 Genci” listesinde de kendine yer buldu.

31 Mart’ta başarılı grup Clean Bandit ile büyük Kuzey Amerika turnesine çıkacak olan Zara Larsson düşüncelerini şu sözlerle anlatıyor: “Hayalim; kapalı gişe bir konserde 25 bin kişinin önünde sahnede durmak ve oradaki herkesin benimle güzel zaman geçirmeye geldiğini bilmek.”

SO GOOD
1. What They Say
2. Lush Life
3. I Would Like
4. So Good (feat. Ty Dolla $ign)
5. TG4M
6. Only You
7. Never Forget You
8. Sundown
9. Don’t Let Me Be Yours
10. Make That Money Girl
11. Ain’t My Fault
12. One Mississippi
13. Funeral
14. I Can’t Fall in Love Without You
15. Symphony (feat. Clean Bandit)