X MEN GEÇMİŞ GÜNLER GELECEK TÜRKÇE ALTYAZILI İZLE (X-MEN DAYS OF FUTURE PAST)

Editör 28 Ocak 2014 0
X MEN GEÇMİŞ GÜNLER GELECEK TÜRKÇE ALTYAZILI İZLE (X-MEN DAYS OF FUTURE PAST)

X- Men: Geçmiş Günler Gelecek (X-Men: Days of Future Past) filminin vizyon tarihi 23 Mayıs 2014 olarak açıklandı. Böylece serinin takipçileri için de geri sayım başladı…

Yeni filmde geleceğimizi kurtarmak amacıyla geçmişe yolculuk yapacak olan X- Men üçlemesinin karakterleri zorlu bir mücadeleye girecekler. Yönetmenliğini Bryan Singer’ın yaptığı X- Men: Geçmiş Günler Gelecek (X-Men: Days of Future Past) filminin senaryosu Simon Kinberg ‘e ait.

Filmde oyunculuğu kadar  güzelliğiyle de adından sıkça söz ettiren Jennifer Lawrence ‘aJ ames McAvoy, Michael Fassbender, Hugh Jackman, Patrick Stewart, Nicholas Hoult, Ian McKellen, Ellen Page gibi yıldızlar eşlik ediyor.

Filmde X-Men‘i yine zorlu bir macera bekliyor. Bu kez kahramanımızın amacı dünyadaki tüm canlılar üzerinde evrensel bir etkisi olacak önemli bir tarihi olayı değiştirmektir. Kuşkusuz X-Men yine bu zorlu görevin altından kalkacak.

Bize düşense bekleyip görmek…

X Men: Geçmiş Günler Gelecek Türkçe altyazılı fragmanı izle :

YORUMLAR »


3 + 9 =

Yeni Çıkanlar, yerli yabancı yeni çıkan tüm kitap, albüm, dizi, sergi, film ve kitap özetlerine sayfalarında yer veren bir sitedir.
Yeni Çıkanlar'da yayınlanan tüm haber ve tanıtımların sorumluluğu eserin sahibine aittir.
Yeni çıkan ürünler üzerine röportaj ve denemelere de yer verilen Yeni Çıkanlar, okurlardan gelen her türlü görüş ve önerilere açık bir sitedir.