World War Z 2 (Dünya Savaşı Z 2) çıkacak mı?

Editör 14 Aralık 2013 0
World War Z 2 (Dünya Savaşı Z 2) çıkacak mı?

Geçtiğimiz dönemde vizyona giren ve gişede büyük başarı yakalayan zombi filmlerinden Dünya Savaşı Z (World War Z)’nin geri döneceği açıklandı. Böylece ”World War Z 2 (Dünya Savaşı Z 2) çekilecek mi?” sorusu da yanıtını bulmuş oldu.

Başrolünde ünlü aktör Brad Pitt’ün rol aldığı, yönetmenliğini Marc Forster’ın üstlendiği Dünya Savaşı Z (World War Z) devam filmiyle geri geliyor. Henüz yapım aşamasında olan filmin World War Z 2 ‘de yüne başrolde Brad Pitt‘i izleyeceğiz. Yönetmenlik koltuğuna ise Dövüş Kulübü, Zodiac ve Kayıp Kız gibi fimleriyle bilinen usta isim David Fincher’n oturacağı resmi olarak açıklandı. Ancak World War Z 2 (Dünya Savaşı Z 2) ne zaman vizyona girecek, sorusunun yanıtı ise henüz kesinlik kazanmadı…

Max Brooks’un aynı adlı kitabından uyarlanan Dünya Savaşı Z (World War Z) filminde Gerry Lane iki kızı ve eşiyle mutlu bir hayat sürdüren bir aile babasıydı. Bir gün arabaları trafikte sıkıştığında her zamankinden farklı olarak yolunda gitmeyen bir şeylerin olduğunu fark etmiş, adeta kendini kıyamet gününde bulmuştu. Ailesini güvenli bir bölgeye yerleştiren Birleşmiş Milletler çalışanı olan Gerry, ikiye ayrılan dünyayı kurtarmak için dünyayı dolaşmış ve bunu yaparken hayli kısıtlı olan zamana karşı yarışmıştı.