The Walking Dead 5.sezon ne zaman başlıyor?

Editör 10 Şubat 2014 42
The Walking Dead 5.sezon ne zaman başlıyor?
twd

İşte 5.sezondan ilk kare! Büyütmek için fotoğrafın üstünü tıklayın…

RICK: YANLIŞ İNSANLARA ÇATTILAR!!

The Walking Dead 4.sezonu  da geride bıraktı. Bu sezonun ikinci yarısı (son 8 bölüm) doğrusu beklenen heyecanı vermedi. Ta ki final bölümüne kadar. Final bölümünde keşfedilen terminus adlı  mekanın ise bir anlamda tuzak olduğunu gördük.  Fakat ekibin bir araya gelmesi  5.sezona dair umutları da artırdı. Özellikle Rick’in sözleri: Yanlış insanlara çattılar.

Evet, The Walking Dead 5.sezon yanlış insanlarla sözde doğru insanların mücadelesiyle geçecek.  Rick’in silahlarını toprağa gömmesi, dışarıda Carol ve Tyreese’in oluşu…  Kısacası, yeni sezonda da iyilerle kötülerin savaşına tanık olacağız. Bu savaştan Rick ve dostlarının çıkması ümidiyle :)

Peki The Walking Dead 5.sezon 1.bölüm ne zaman başlayacak?

The Walking Dead 5. sezonun 12 Ekim Pazar günü start alacağını ekleyelim..

Hadi bakalım… zombileriniz bol dostlarınız hep yanınızda olsun…

İŞTE 5’TEN İLK GÖRÜNTÜLER….

 

Başrollerini Andrew Lincoln, Norman Reedus ve David Morrisey’in paylaştığı dizinin 4. sezonunda Rick, Carl’ın rahatsız edici davranışlarından sonra, onu ve Judith’i fiziksel olarak değil duygusal olarak korumaya karar verir. İnsanlıklarını kaybetmemeleri için elinden gelen her şeyi yapar. Daryl ve Carol’ın arasındaki güçlü duygusal bağın bir ilişkiye dönüşüp dönüşmeyeceği ise yeni sezonda belli olacak.

darlybebekYeni sezonun ilk bölümünde ise Rick ve arkadaşları hapishanede ideal bir hayata mümkün olduğunca yakınlar, ancak yeni bir düşman karşısında insanlıklarını ne kadar koruyabileceklerinin cevabı aranacak.

The Walking Dead 5.sezon ne zaman başlar, sorusunun yanıtı ise önceki sezonlarda gizli. www.yenicikanlar.com.tr – Efsane dizi The Walking Dead 4.sezon 13 Ekim’de başladı. 4. sezonun ilk bölümünün adı “30 Days Without an Accident” yani Kazasız 30 Gün’dü. Bu isimden hareketle yapılan teoriler arasında, 4. sezonun bir zaman atlamasıyla başlaması ön görülüyordu. Ne var ki öyle olmadı. Dizinin yapımcıları 4. sezonu da önceki sezon olduğu gibi 8+8 şeklinde yayınlanma kararı aldı. The Walking Dead 4.sezon hapishaneye kısılan kahramanlarımızın hikayesiyle başladı. Önce zombilerin saldırısı, ardından hapishane içinde başlayan ve nedeni belli olmayan salgınla sezonun ilk yarısı gerilim dolu geçti. Ama asıl gerilim Vali ‘nin dönüşüyle oldu. ‘Yaşamak için yaşatmayacaksın’ şiarından yola çıkan Vali, bu şiarına intikam duygularını da ekleyince soluğu tekrar hapishanenin önünde aldı. Kısacası bu gerilim bitmeyecek… Kısacası muhteşem bir finaldi. Vali denen o murder hak ettiğini buldu. Ama ekip yine yollarda, bu kez acıları daha büyük. Evet The Walking Dead 5.sezon 1.bölüm de muhtemelen Ekim 2014’te izlenebilecek.

The Walking Dead 4. sezon önceki fragmanları:

THE WALKING DEAD 4.SEZON 8.BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 7.BÖLÜM FRAGMANI