The Walking Dead 5.sezon 1.bölüm

Editör 08 Şubat 2014 81
The Walking Dead 5.sezon 1.bölüm

Efsane dizi The Walking Dead 5. sezonuyla geri döndü. Dizinin yeni bölümleri bir kez daha FX Türkiye kanalında yayınlanıyor. Bölümler, Amerika yayınından bir gün sonra seyirci ile buluşuyor. 

AMC fenomen dizisi The Walking Dead ile yine rekorları altüst etti. TWD, 12 Ekim’de yayınlanan 5. sezon prömiyeri olan No Sanctuary ile 17.3 milyon kişi tarafından izlenerek kolay yakalanamayan bir başarıya imza attı. Böylece, 4. sezon prömiyeri olan “30 Days Without an Accident”ın 16 milyonluk rekoru da kırılmış oldu.

Robert Kirkman’ın aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan dizi, ABD’de ekranlara gelmesinden bir gün sonra FX Türkiye’de seyirciyle buluşuyor.

Robert Kirkman’ın aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan dizide başrolleri Andrew Lincoln, Norman Reedus, Steven Yeun, Lauren Cohan, Chandler Riggs, Danai Gurira, Melissa McBride ve Michael Cudlitz gibi isimler paylaşıyor.

The Walking Dead 5.sezon 6.bölüm – TWD 5×06 Consumed  

The Walking Dead 5.sezon 5.bölüm – TWD 5×05 – The Walking Dead 5×05 Promo |1| “The Choice”

The Walking Dead 5. sezon 4.bölüm – TWD 5×04 The Walking Dead 5×04 Promo |1| “Slabtown”

The Walking Dead 5. sezon 3.bölüm – TWD 5×03 – The Walking Dead 5×03 Promo/Preview “Four Walls and a Roof”

The Walking Dead 5. sezon 2.bölüm fragmanı: The Walking Dead 5×02 Promo |1| “Strangers” (HD):

The Walking Dead 5. sezon 1.bölüm fragmanı: 

Yeni sezon öncesi uyarıları ise aşağıda bulabilirsiniz:

Andrew Lincoln uyarıyor! Geçtiğimiz sezonların kanlı olduğunu düşünüyorsan 5. sezonun yanında onlar tam bir çocuk oyuncağı! 5. sezonsa çocukların gerçekten uzak durması gereken bir sezon olacak!

– Robert Kirkman söz veriyor! 4. sezon Rick ve Co arasında olanları askıda bırakmıştı. 5. sezon prömiyerinin ilk 2-3 dakikası o kadar “hızlı ve öfkeli” ki kafamızdaki neredeyse tüm sorular yanıt bulacak!

– Danai Guirera bildiriyor! Michonne, 5. sezonda kendi içinde büyük ikilemler yaşayacak. Her zaman mantığıyla hareket eden ve yapılması gerekeni yapan Michonne doğal olarak da biraz vahşi! Michonne bu vahşilikten uzaklaşmak isteyecek ama içinde bulunduğu dünya buna ne kadar izin verecek bilinmez!

 the walking dead 5.sezonun tamamını dizibox harikadizi dizimag yeni sitelerinde bulabilirsiniz.