The Walking Dead 5.sezon 1.bölüm

Editör 08 Şubat 2014 9
The Walking Dead 5.sezon 1.bölüm

The Walking Dead 5.sezon 1.bölüm … The Walking Dead 5.sezon fragmanları … The Walking Dead 5.sezon hakkında yeni çıkan haberler… The Walking Dead 5.sezon haberleri…

RICK: YANLIŞ İNSANLARA ÇATTILAR!!

The Walking Dead 4.sezonu  da geride bıraktı. Bu sezonun ikinci yarısı (son 8 bölüm) doğrusu beklenen heyecanı vermedi. Ta ki final bölümüne kadar. Final bölümünde keşfedilen terminus adlı  mekanın ise bir anlamda tuzak olduğunu gördük.  Fakat ekibin bir araya gelmesi  5.sezona dair umutları da artırdı. Özellikle Rick’in sözleri: Yanlış insanlara çattılar.

Evet, The Walking Dead 5.sezon yanlış insanlarla sözde doğru insanların mücadelesiyle geçecek.  Rick’in silahlarını toprağa gömmesi, dışarıda Carol ve Tyreese’in oluşu…  Kısacası, yeni sezonda da iyililerle kötülerin savaşına tanık olacağız. Bu savaştan Rick ve dostlarının çıkması ümidiyle :)

Peki The Walking Dead 5.sezon 1.bölüm ne zaman başlayacak?

Bu sorunun yanıtı ise yine sonbaharda gizli maalesef… Şimdilik, hepimiz için uzun bir süre olan  ekim ayını bekleyeceğiz…. Fakat her gelişmeyi de sizinle buradan paylaşacağız. Çünkü biz de The Walking Dead hastasıyız.

Hadi bakalım… zombileriniz bol dostlarınız hep yanınızda olsun…

 Başrollerini Andrew Lincoln, Norman Reedus ve David Morrisey’in paylaştığı dizinin 4. sezonunda Rick, Carl’ın rahatsız edici davranışlarından sonra, onu ve Judith’i fiziksel olarak değil duygusal olarak korumaya karar verir. İnsanlıklarını kaybetmemeleri için elinden gelen her şeyi yapar. Daryl ve Carol’ın arasındaki güçlü duygusal bağın bir ilişkiye dönüşüp dönüşmeyeceği ise yeni sezonda belli olacak.

Yeni sezonun ilk bölümünde ise Rick ve arkadaşları hapishanede ideal bir hayata mümkün olduğunca yakınlar, ancak yeni bir düşman karşısında insanlıklarını ne kadar koruyabileceklerinin cevabı aranacak.

The Walking Dead 5.sezon ne zaman başlar, sorusunun yanıtı ise önceki sezonlarda gizli. www.yenicikanlar.com.tr - Efsane dizi The Walking Dead 4.sezon 13 Ekim’de başladı. 4. sezonun ilk bölümünün adı “30 Days Without an Accident” yani Kazasız 30 Gün’dü. Bu isimden hareketle yapılan teoriler arasında, 4. sezonun bir zaman atlamasıyla başlaması ön görülüyordu. Ne var ki öyle olmadı. Dizinin yapımcıları 4. sezonu da önceki sezon olduğu gibi 8+8 şeklinde yayınlanma kararı aldı. The Walking Dead 4.sezon hapishaneye kısılan kahramanlarımızın hikayesiyle başladı. Önce zombilerin saldırısı, ardından hapishane içinde başlayan ve nedeni belli olmayan salgınla sezonun ilk yarısı gerilim dolu geçti. Ama asıl gerilim Vali ‘nin dönüşüyle oldu. ‘Yaşamak için yaşatmayacaksın’ şiarından yola çıkan Vali, bu şiarına intikam duygularını da ekleyince soluğu tekrar hapishanenin önünde aldı. Kısacası bu gerilim bitmeyecek… Kısacası muhteşem bir finaldi. Vali denen o murder hak ettiğini buldu. Ama ekip yine yollarda, bu kez acıları daha büyük. Evet The Walking Dead 5.sezon 1.bölüm de muhtemelen Ekim 2014′te izlenebilecek.

The Walking Dead 4. sezon 16.bölüm fragmanı…

The Walking Dead 4. sezon 15.bölüm fragmanı…

The Walking Dead 4. sezon önceki fragmanları:

THE WALKING DEAD 4.SEZON 8.BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 7.BÖLÜM FRAGMANI

9 Yorum »

 1. Anonim 09 Kasım 2013 at 12:45 - Reply

  walking dead 5.sezon muhtemelen final sezonu olur. rick ölür, carl lider olur. daryl ‘e nolur daryl ölür mü bilmiyorum. ama walking dead büyük bir oyun olarak hafızalara kazınır

 2. fadime 12 Ocak 2014 at 16:26 - Reply

  bu dizi bitmesin yaa lütfeennn :S

 3. fadime 12 Ocak 2014 at 16:27 - Reply

  don’t finish, must finish, can’t finish !!!

 4. zombie 04 Şubat 2014 at 18:14 - Reply

  Daha dixi bitmez sonucta rekortmen daha rick in saci beyszlamadi oglim nolmişş

 5. hasan tan 27 Şubat 2014 at 12:01 - Reply

  7-8-9 sezon oynar merak etmeyin böyle sevilen dizi

 6. arthas 10 Mart 2014 at 04:17 - Reply

  bu kdr sürdü kolay kolay bitirmezler ama ne zmn devam eder kim bilir

 7. gülşah 01 Nisan 2014 at 16:01 - Reply

  bekliyorumm ekimi çok uykusuz kaldım ama değdi… :)

 8. The Walking hastası 07 Nisan 2014 at 17:51 - Reply

  Ben Bir The Walking Dead Hastasıyım Lütfen Biran Önce Çıkarsınlar Film de Bitmesin

 9. brader 07 Nisan 2014 at 23:06 - Reply

  bety e ne oldu acaba yaaa…şaşkın kız…

YORUMLAR »


5 + 5 =

Yeni Çıkanlar, yerli yabancı yeni çıkan tüm kitap, albüm, dizi, sergi, film ve kitap özetlerine sayfalarında yer veren bir sitedir.
Yeni Çıkanlar'da yayınlanan tüm haber ve tanıtımların sorumluluğu eserin sahibine aittir.
Yeni çıkan ürünler üzerine röportaj ve denemelere de yer verilen Yeni Çıkanlar, okurlardan gelen her türlü görüş ve önerilere açık bir sitedir.