The Walking Dead 4.sezon 9.bölüm izle (9 Şubat 2014)

Editör 02 Ocak 2014 0
The Walking Dead 4.sezon 9.bölüm izle (9 Şubat 2014)
arkana bakma

Yeni sezonun son posteri! Arkana Bakma!

www.yenicikanlar.com.tr –   TV tarihinin en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başaran The Walking Dead 4. sezonun beklenen yeni bölümleriyle hayranları ile hasret gidermeye hazırlanıyor. FX Türkiye, The Walking Dead’in yeni sezon bölümlerini bir kez daha Amerika yayınından sadece 1 gün sonra Türkiye’de ekranlara getireceğini açıkladı.

Başrollerini Andrew Lincoln, Norman Reedus ve Steven Yeun gibi isimlerin paylaştığı dizinin yeni bölümlerinin konusu şu şekilde: Rick ve diğerleri; evleri, arkadaşları ve ailelerinin kaybının şokunu yaşamaya devam etmektedir. Hapishanenin yıkılmasıyla birlikte, grubun dağıldığını ve başka yönlere doğru gittiklerini görürüz. Parmaklıklar ve duvarların ardında zorlu görünen her şey, çok daha tehditkar bir şekilde karşımıza çıkar. Bağlılıklar teste tabi olduğunda, bazıları sınavı geçerken, bazıları ise sınıfta kalacaktır…

The Walking Dead 4. sezonunun yeni bölümleriyle, 10 Şubat Pazartesi günü 20.30’da, FX’te…

İŞTE THE WALKING DEAD 4.SEZON ÇIKAN BÖLÜMLERİN FRAGMANLARI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 9.BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 8.BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 7.BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 6.BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 5.BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 4.BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 3.BÖLÜM FRAGMANI (4×03)

THE WALKING DEAD 4.SEZON 2.BÖLÜM FRAGMANI(4×02)

THE WALKING DEAD 4.SEZON 1.BÖLÜM FRAGMANI (4×01)

THE WALKING DEAD 4.SEZON KAMERA ARKASI GÖRÜNTÜLER

YENİ SEZONLA İLGİLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

The Walking Dead daha ne kadar devam edecek?

www.yenicikanlar.com.tr Robert Kirkman’ın yarattığı kaynak çizgi roman hala devam ettiğine göre, dizinin de teorik olarak belirsiz bir süre boyunca devam etmesi mümkün. En azından AMC kanalının CEO’su Josh Kaplan’ın ima ettiği şey bu. Kanal kesinlikle zombilerin sonsuza kadar yaşamasını ümit ediyor çünkü dizinin dünyasının neye benzediğini yeni yeni anlamaya başlamışlar. Kaplan bu can alıcı sorunun yanıtını şöyle verdi:

2022 yılında da burada oturup Walking Dead’in henüz bitmediğini konuşacağız…
Breaking Bad’in kısa bir süre sonra sonlanacağından duyduğu üzüntüyü ifade eden ve Mad Men’i öven Kaplan Netflix’in orijinal programcılık ile yakaladığı ilk başarıya duyduğu üzüntüyü ifade etti ve kablolu kanalları korumayı savundu. Televizyon konusundaki yorumları çok modern olmasa da, The Walking Dead için körü körüne verdiği destek endişe veriyor. Kısacası zombiler hep yanınızda olacak:))

The Walking Dead 4.sezonu yabancı dizi izle …