The Walking Dead 4.sezon 1.bölüm

Editör 14 Ekim 2013 146
The Walking Dead 4.sezon 1.bölüm

www.yenicikanlar.com.tr – Efsane dizi The Walking Dead 4.sezon 13 Ekim’de başladı. 4. sezonun ilk bölümünün adı “30 Days Without an Accident” yani Kazasız 30 Gün. Bu isimden hareketle yapılan teoriler arasında, 4. sezonun bir zaman atlamasıyla başlaması ön görülüyordu. Ne var ki öyle olmadı. Dizinin 4. sezonu da önceki sezon olduğu gibi 8+8 şeklinde yayınlanacak. The Walking Dead 4.sezon hapishaneye kısılan kahramanlarımızın hikayesiyle başladı. Önce zombilerin saldırısı, ardından hapishane içinde başlayan ve nedeni belli olmayan salgın sezonun gerilim dolu geçeceğinin belirtileri oldu. 

İŞTE THE WALKING DEAD 4.SEZON FRAGMANLARI

İŞTE THE WALKING DEAD 4.SEZON FRAGMANLARI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 8.BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 7.BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 6.BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 5.BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 4.BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD 4.SEZON 3.BÖLÜM FRAGMANI (4×03)

THE WALKING DEAD 4.SEZON 2.BÖLÜM FRAGMANI(4×02)

THE WALKING DEAD 4.SEZON 1.BÖLÜM FRAGMANI (4×01)

THE WALKING DEAD 4.SEZON KAMERA ARKASI GÖRÜNTÜLER

YENİ SEZONLA İLGİLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

The Walking Dead daha ne kadar devam edecek?

www.yenicikanlar.com.tr Robert Kirkman’ın yarattığı kaynak çizgi roman hala devam ettiğine göre, dizinin de teorik olarak belirsiz bir süre boyunca devam etmesi mümkün. En azından AMC kanalının CEO’su Josh Kaplan’ın ima ettiği şey bu. Kanal kesinlikle zombilerin sonsuza kadar yaşamasını ümit ediyor çünkü dizinin dünyasının neye benzediğini yeni yeni anlamaya başlamışlar. Kaplan bu can alıcı sorunun yanıtını şöyle verdi:

2022 yılında da burada oturup Walking Dead’in henüz bitmediğini konuşacağız…
Breaking Bad’in kısa bir süre sonra sonlanacağından duyduğu üzüntüyü ifade eden ve Mad Men’i öven Kaplan Netflix’in orijinal programcılık ile yakaladığı ilk başarıya duyduğu üzüntüyü ifade etti ve kablolu kanalları korumayı savundu. Televizyon konusundaki yorumları çok modern olmasa da, The Walking Dead için körü körüne verdiği destek endişe veriyor. Kısacası zombiler hep yanınızda olacak:))

Brad Pitt’in zombilerle imtihanı için tıklayın!!! Bakın ve Brad Pitt ne kadar başarılı siz karar verin!!

 

—————-PAGE 2—————–