Supernatural 9.sezon 17.bölüm İzle

Editör 12 Mart 2014 0
Supernatural 9.sezon 17.bölüm İzle

Supernatural 9.sezon hız kesmeden devam ediyor. Supernatural 9.sezon fragmanlarını aşağıda bulabilirsiniz. Supernatural 9.sezon her Salı The CW’de.

Supernatural 9.sezon 17.bölüm fragmanı izle:

Supernatural 9.sezon 16.bölüm fragmanı izle:

Supernatural 9.sezon 15.bölüm fragmanı izle:

Supernatural 9.sezon 14.bölüm fragmanı:

Supernatural 9.sezon 13.bölüm fragmanı:

Supernatural 9.sezon 12.bölüm fragmanı:

Supernatural 9.sezon 11.bölüm fragmanı:

Supernatural 9.sezon 10.bölüm fragmanı:

Supernatural 9.sezon 9.bölüm….

Supernatural 9.sezon 8.bölüm fragmanı:

Supernatural 9.sezon 7.bölüm fragmanı

Supernatural 9.sezon 6.bölüm fragmanı

 Supernatural 9.sezon 5.bölüm fragmanı

Supernatural 9.sezon 4.bölüm fragmanı

Supernatural 9.sezon 3.bölüm fragmanı ….

Supernatural 9.sezon 2.bölüm fragmanı…

SUPERNATURAL BİLGİLERİNİ TAZELEYELİM

2005’ten bu yana akıllara kazınan ve dünyayı kasıp kavuran bir dizi haline gelen Supernatural, Amerika’da yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 8 sezondur devam eden efsane Amerikan dizisi Supernatural, ABD’de yayınlandığı ilk günden bu yana bir fenomen oldu. Başrollerini Jensen Ackles (Dean Winchester) ve Jared Padalecki (Sam Winchester)’nin paylaştığı Supernatural, IMDb tarafından 8.6 gibi muazzam bir puanı da kapmakta gecikmedi. Zaman içerisinde de farklı ve hassas konuları ele almaktan çekinmeyerek bir anlamda tabuları yıkmayı da başardı.

Supernatural ne anlatıyor?

Supernatural’in konusu, doğaüstü olayların peşinden giden iki kardeşin hayatı ekseninde gelişiyor. Dizinin bu denli hayran kitlesine sahip olmasının en büyük nedenlerinden biri şüphesiz doğaüstü olayların peşini bırakmayan iki kardeşin yaşadıkları ve birbirlerine bağlılıklarıdır. Dizinin konusunda derinlere inmek gerekirse; anneleri onlar küçük yaştayken doğaüstü bir varlık tarafından öldürülen Winchester kardeşler, babaları tarafından avcı olarak yetiştirilirler. Av ise, bildiğimiz avlara benzememektedir. Avlar, doğaüstü varlıklardır. Dizi boyunca babasına ve ailesine bağlılıyla dikkatleri üzerine toplayan ağabey Dean’in aksine kardeş Sam ailenin mesleği haline gelmiş avcılıktan, kardeşinden ve babasından uzaklaşma niyetinden hiç vazgeçememektedir. Ailesinden ve avcılıktan uzaklaşmak isteyen Sam’in hayatı normal seyrederken bu durum ağabeyi Dean’in dönmesiyle değişir. Sam’in kız arkadaşı Jessica ile yaşadığı eve giden Dean, kardeşi Sam’e babalarının ortadan kaybolduğunu söylemesiyle kardeşler babalarını bulmak üzere yola koyulurken bu uzun yolda ise onları zaman zaman güzel anlar, çoğu zaman ise tanık olmak dahi istemeyecekleri doğaüstü olaylar bekler.

Dizinin tamamını http://www.harika-dizi.com ‘dan izleyebilirsiniz… harika dizi izle , dizi-mag izle ….