Sunay Akın’la iki bin kitaplık gösteri Görçek MOİ Sahne’de

Çiğdem Yeniay 06 Aralık 2016 0
Sunay Akın’la iki bin kitaplık gösteri Görçek MOİ Sahne’de

YENİ ÇIKANLAR – Yazar ve şair Sunay Akın, tarihin izlerini taşıyan bilgi ve nostalji dolu keyifli oyunu ‘Sunay Akın ile Görçek’le MOİ Sahne’de izleyiciyle buluşuyor. Oyun 12 Aralık Pazartesi günü Mall of İstanbul’da yer alan MOİ Sahne’de izlenebilir.

İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne, birbirinden keyifli oyunları izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor. Ünlü yazar, şair ve oyuncak koleksiyoncusu Sunay Akın’ın tarihe ışık tuttuğu, nostaljik öğelerle duygusal bir gezinti yaşatan oyunu ‘Sunay Akın ile GörçekMOİ Sahne’de izleyiciyle buluşacak.

Gösteride kağıt gemilerden emekli olmuş kaptanın seyir defterinin yepyeni sayfaları açılırken, bir arada yaşama duygusuyla birlikte bilginin en büyük güç olduğu anlatılıyor. Sunay Akın’ın iki bin kitaplık arşivinden ilham alarak bilgi ve yaşanmışlıkla donattığı oyunu, sanatçının kendi deyimiyle ‘karanlığa taşınan ışığı’ izleyicinin avuçlarında hissettiriyor.

‘Sunay Akın ile Görçek’ oyunu 12 Aralık 2016 Pazartesi günü saat 20.30’da MOİ Sahne’de izlenebilir. Biletler biletix’ten ve MOİ Sahne gişesinden temin edilebiliyor.