Sherlock 4.sezon 1.bölüm

Editör 16 Mart 2015 0
Sherlock 4.sezon 1.bölüm

Sherlock 4.sezon ne zaman başlayacak ? Sherlock 4.sezon 1.bölüm ne zaman çıkacak?

Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından izlenen Sherlock Holmes için beklenen gün geldi.

Uzun süredir yayınlanıp yayınlanmayacağı merak edilen Sherlock Holmes 4. sezon 1. bölüm huzurlarınızda….

Bir dedektifin yol arkadaşıyla yaşadıklarını anlatan Sherlock’un 4. sezonda izleyicileri yine dolu dolu maceralar bekliyor.

İŞTE SHERLOCK 4. SEZON 1. BÖLÜM FRAGMANLARI

PEKİ SHERLOCK HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

İngiltere’nin BBC One televizyonunun gözde dizisi olan Sherlock Türkiye’de bir süre önce CNBC’E’nin yerine açılan TLC kanalından seyredilebilir. Kanal diziyi İngiltere ile eş zamanlı olarak 1 Ocak tarihinde 01.00’da yayınlayacak.

Öte yandan Sherlock’un başrol oyuncusu Benedict Cumberbatch (Sherlock), Radio Times ile yaptığı bir röportajda dizinin dördüncü sezonu için kendisi ve Martin Freeman’ın (Dr. John Watson) imza attığını söylemişti. Böylece Sherlock 4.sezon olacak mı , sorusu da yanıtını bulmuştu. Benedict Cumberbatch; “Şu an bütün bildiğim burada üç bölüm yapıyoruz ve başka bir üç” diyerek 4. sezonun sinyalini de vermişti. Şovun devam etmesini istediğini sözlerine ekleyen Cumberbatch, ancak bunun kendisinin, Freeman’in ve Steven Moffat’ın zamanlamasına bağlı olduğunu da söylemişti.sherlock

Sherlock 3.sezon 3.bölüm fragmanı…

 – İkinci sezonun finalinden bu yana geçen iki yılda dostunun yokluğuna alışan Watson aşık olup, Mary Morstan’la evlendi.

– Dizinin yeni sezonunda Sör Arthur Conan Doylu’un The Adventure of the Empty House, The Sign of Four ve His Last Bow adını taşıyan öykülerinden esinlenilmiş üç bölüm izledik.

– Sherlock’un sahte ölümünün arkasındaki gizel His Last Bow öyküsüyle aynı adı taşıyan üçüncü bölümdeyse tüm detaylarıyla açıklığa çıktı.

-Benedict Cumberbatch, Sherlock’un dönüşü ve yeni sezon hakkında “Watson karısıyla birlikte hayatına devam ediyor. Ama Londra büyük bir terörist saldırısı tehditiyle karşı karşıya ve Sherlock, Watson’ın karşısına geçip tekrar iş başı yapmasını istiyor” açıklamasında bulundu.

– Geçtiğimiz yıl dizinin baş yapımcısı Steven Moffat yeni sezona dair üç kelime söylemişti: “Fare”, “Düğün” ve “Yay”.

– Martin Freeman’ın canlandırdığı Watson’ın eşini Freeman’ın gerçek hayattaki sevgilisi ve çocuklarının annesi Mary Morstan oynadı.

Dizinin birinci bölümünde;

Sherlock “ölümünün” üzerinden iki yıl geçtikten sonra Londra’nın terör saldırılarına maruz kaldığı bir dönemde geri döner. Ne var ki işlerin eskisi gibi olmadığını fark etmekte gecikmez!