SHAMELESS 8. SEZON KASIMDA EKRANDA!

Editör 08 Ağustos 2017 0
SHAMELESS 8. SEZON KASIMDA EKRANDA!

YENİ ÇIKANLAR – Aile temalı Amerikan yapımı ‘Shameless’ dizisinin 8. sezon bölümlerinin yayın tarihi belli oldu.

Türkiye’de hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan aile temalı Amerikan dizisi ‘Shameless’in (Utanmaz) yeni sezon yayın tarihi belli oldu.

Bu yıl 8. sezon bölümleriyle ekrana gelecek olan dizinin ekran tarihi, oyuncuların yer aldığı bir video ile duyuruldu.

Tüm oyuncuların yayın tarihini bilmediklerini söylediği videoda, baba Frank Gallagher karakterini canlandıran William H. Macy tarafından yapılan duyuruya göre Shameless’ın yeni sezonu 5 Kasım’da başlıyor.

Aynı isimli İngiliz dizisinden uyarlanan Shameless’ın başrollerinde William H. Macy, Emmy Rossum, Ethan Cutkosky, Jeremy Allen Whit, Emma Kenney ve Cameron Monaghan yer alıyor.

Yedi sezondur Showtime’da yayınlanan dizi, normal aile formlarına hiç de uymayan Gallagher’ların karmaşık ve heyecanlı hayatını konu alıyor.shameless

Chicago’nun varoş bir semtinde geçen dizi, altı çocuk ve bir babadan oluşan Gallagher ailesinin zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri burkan hayatlarını anlatıyor.

Evin reisi olan Frank Gallagher (William H. Macy) sahtekar, alkolik ve utanmaz bir babadır. Fiona Gallagher (Emmy Rossum) ise kardeşlerin en büyüğü, fedakâr, bir o kadar da belayı üstüne çeken karakterdir. Dizide ailenin ve her bireyin kendi içinde yaşadığı maceralar ele alınıyor. Dizide cinsellik, eşcinsellik, alkol, uyuşturucu ve benzeri öğeler yer alıyor.

Dizi, şu sıralar ‘Bizim Hikaye’ adıyla yayınlanacak olan yerli yapımla gündemde.

Hazal Kaya ve Burak Deniz’in başrolde yer alacağı dizinin Türkçe versiyonunun çekimlerine başlandığı ve eylül ayında seyirciyle buluşacağı açıklandı.

Kaynak: NTV