Serhat Aslan Feat. Kaan Gökman’dan Gir Kanıma

Editör 30 Nisan 2013 0
Serhat Aslan Feat. Kaan Gökman’dan Gir Kanıma

GİR KANIMA KAPAK1991 yılında Harun Kolçak tarafından söylenen ve büyük başarı yakalayan bir Onno Tunç bestesi GİR KANIMA yeniden hayat buluyor.. 90’ların en büyük hiti,  Serhat Aslan’ın başarılı yorumu ve Dj Kaan Gökman’ın electro düzenlemesiyle Yılın en çok dikkat çeken coverlarından biri olacak..

Türkiye’nin en iyi dj-producerlerinden Yalçın aşan,Mustafa yıldırım ve Timuçin Tezel’in remixleriyle Türk  Dance Müziğinin çıtasını yükselten single albümün, mix ve master çalışması Erol Temizel tarafından gerçekleştirildi.

KAAN GÖKMAN

17 yıldır profesyonel olarak Türkiye nin en önemli Dj ve prodüktörleri arasında yer alıyor,birçok müzik projesinin içinde yer alan özellikle Türkiye’de ve yurtdışında özel partilerde ve festivallerde gerçekleştirdiği canlı performanslarında tribal ve ethno dans müziği üzerindeki hakimiyeti ile tanınıyor..

Türkiye’den çıkan ve uluslararası başarı yakalayan bir dans ve perküsyon projesi olan ünlü Harem grubunun üyesi ve DJ’i olan Gökman, Türkiye’de müzik camiasının çok yakından tanıdığı Ege, Burcu Güneş, Nev, Ziynet Sali,Sinan Akçil,Tarkan ,Röya,Soner Sarıkabadayı, Murat Dalkılıç,Zerrin Özer gibi popüler isimlerin albümlerinde düzenlemeleriyle ve remix çalışmalarıyla yer aldı.. Başta Buddha bar olmak üzere dünyaca ünlü complationlar’da şarkıları ile en fazla yer alan Türk sanatçı oldu..

SERHAT ASLAN

TRT Çok Sesli çocuk ve Gençlik korosunda uzun yıllar şarkı söyledi. Atatürk Kültür Merkezi Cemal Reşit Rey gibi yerlerde konserlerde vokal solist olarak yer aldı. 2007 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümünü kazanarak eğitimine devam etti..

Vokal teknikleri konusunda kendisini geliştirerek Opera sanatçısı Tenor Erol Uras’ın asistanı olarak üniversitede öğrenci olmasına rağmen görevalma başarısı sergiledi.. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Yarı Zamanlı Koro Şarkıcılığı Bölümüne girerek Opera ve Broadway Müzikalleri söyledi.

Soner Sarıkabadayı, Ferhat Göçer ,Sezen Aksu ,Goran Bregoviç ve birçok sanatçının konser performanslarında yer almıştır.TRT MÜZİK Her Yerde Müzik adlı programda solist olarak çalışmış Serhat Aslan müzisyenliğinin yanı sıra tiyatro oyunculuğu yapmıştır..

Gir Kanıma sözleri Leyla Tuna müziği ise Onno Tunç’a ait. Klip yönetmenliğini Erol Çelik  gerçekleştirirken single fotoğraflarını Yasemin Şefik çekti..