RECEP İVEDİK 5 İZLEYİCİSİNE SELAM ÇAKTI!

Editör 23 Aralık 2016 0
RECEP İVEDİK 5 İZLEYİCİSİNE SELAM ÇAKTI!

YENİ ÇIKANLAR – Komedyen Şahan Gökbakar, ‘Recep İvedik’ hayranlarına müjdeli haberi verdi. Gökbakar serinin beşinci filminin vizyon tarihini sosyal medya hesabından duyurdu. İşte Recep İvedik 5 ‘le ilgili son haberler…

Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik filminin 5. serisinin fragmanı 14 saate yaklaşık 2 milyon kişi tarafından izlenerek ilk rekorunu internette kırdı.

En son 2014 yılında vizyona giren ‘Recep İvedik 4′ ile yaklaşık 7,5 milyon gişe rakamına ulaşıp, Türkiye sinema tarihinin en çok izlenen filmine imza atan Gökbakar, serinin yeni filmi ‘Recep İvedik 5’i 17 Şubat’ta vizyona çıkaracak.

Yapımcılığını Çamaşırhane Film’in üstlendiği Recep İvedik 5’in yönetmenliğini yine Togan Gökbakar yaparken, senaryosunu ise Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar birlikte kaleme aldı. İstanbul, Antalya ve Üsküp’te çekilen filmde başrol oyuncusu Şahan Gökbakar’a, Orkan Varan ve Deniz Ceylan eşlik ediyor.

RECEP İVEDİK 5 KONUSU

Filmde, Recep İvedik mahalle sakinlerinden İsmet’in ailesine taziye ziyaretinde bulunduğu sırada eşinin düştüğü zor duruma üzülerek dostunun geride bıraktığı son görevini yerine getirmek üzere yola çıkar. Bu yolcuğun kısa süreceğini hayal eden Recep, genç sporculardan oluşan Milli Takımı yurtdışındaki bir spor organizasyonuna götürdüğünü fark ettiğinde artık geri dönüşü olmayan bir macera başlamıştır.

Spor organizasyonuna katılacak ekibin talihsiz olayı sonucu işler karışırken, Recep kontrolü eline alır. Kazanmaktan başka bir çaresi olmadığına inanan Recep; olayları kendi yöntemleriyle çözmek isteyince ise ortaya eğlenceli olaylarla bezenmiş eşsiz bir komedi çıkar.

RECEP İVEDİK 5 FRAGMANI