One Direction’dan yeni albüm Midnight Memories

Editör 06 Eylül 2013 0
One Direction’dan yeni albüm Midnight Memories

Başarılı İngiliz pop grubu One Direction, hayranlarının merakla beklediği 3. stüdyo albümlerinin adını açıkladı: “Midnight Memories” ismiyle yayınlanacak olan yeni One Direction albümü 25 Kasım 2013’te yayınlanacak ve grubun rekor kıran “Best Song Ever” adlı yeni single’ı da bu albümde yer alacak. Grubun hayranları albümü 9 Eylül Pazartesi itibariyle ön-sipariş edebilecekler.

Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles ve Louis Tomlinson tarafından 2010 yılında kurulan One Direction, kısa bir sürede tüm dünyanın tanıdığı bir grup haline gelirken, 32 milyonun üzerinde albüm sattı.

2013 yılında 100’ün üzerinde performans sergileyen ve 21’den fazla ülkede ilk kez konser veren One Direction, Comic Relief kapsamında şubat ayında Gana’yı ziyaret etti ve “2013 Red Nose” günü kapsamında yardım amaçlı ‘One Way Or Another (Teenage Kicks)’ şarkısını yayınladı. Aynı ay Brit Ödülleri’nde kazandığı ödülle başarısını bir kez daha kanıtlayan grup, ayrıca MTV Video Müzik Ödülleri’nde “Yazın Şarkısı” ödülünü kazandı.

One Direction, geçtiğimiz hafta 3D konser filmi “One Direction: This Is Us” ile hayranları ile buluşmuştu. Amerika ve İngiltere başta olmak üzere tüm dünyada muhteşem bir başarı yakalayan film, ilk haftasında sadece Amerika’da 18.4 milyon dolarlık gişe hasılatına ulaştı.

“Midnight Memories” albümünün yayınlanmasından sonra 2014 senesi için dünya çapında turneye çıkacak olan One Direction,  iki gece de Londra’daki ünlü Wembley Stadyumu’nda sahne alacak.