NATALIE DORMER’IN PİYANİSTİ YAKINDA VİZYONDA

YENİ ÇIKANLAR –  Game of Thrones dizisinin Margaery’si olarak ünlenen Natalie Dormer’ın başrolünü üstlendiği yeni ‘In Darkness’ın yeni filmin afişi yayımlandı.

Türkiye gösterim tarihi henüz açıklanmayan In Darkness filmin oyuncu kadrosunda Deadpool ile tanınan Ed Skrein, Emily Ratajkowski, Joely Richardson, James Cosmo, Neil Maskell ve Jan Bijvoet gibi isimlerin de yer alıyor.

Yönetmenliğini Anthony Byrne’in üstlendiği filmde Sofia (Natalie Dormer) görme engelli bir piyanisttir. Günün birinde evinin üst katında gerçekleşen bir arbedeyi işitir ve ertesi gün üst komşusu Veronique’in öldüğünü öğrenir. Bu istemsiz tanıklık onu Londra’nın suçlarla dolu yeraltı dünyasına doğru karanlık bir yola götürür. Veronique’in babası Milos Radic (Jan Bijvoet), Londra’da siyasi koruma altında yaşayan ve Bosna Savaşı sırasında soykırım eylemleri yapmakla suçlanan bir Sırp iş adamı ve savaş suçlusudur. Radic ile iletişime geçerek başladığı cevap arama yolculuğu, Sofia’yı yolsuzluğun, şiddetin ve şantajın gölgelerle dolu yeraltı dünyasına sürükler.

İşte gizem ve gerilim filmi ‘In Darkness’ın yeni afiş yayınlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir