Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölüm fragmanı

Editör 26 Ekim 2013 0
Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölüm fragmanı

Polat deşifre olacak mı?

İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 202. bölümünde yaşanacaklar;

Akif, Fatma ve Haydar’ın intikamını alabilecek mi? Elif’i kurtaran kişinin Polat Alemdar olduğu ortaya çıkacak mı? Margaret, Elif’i bulabilecek mi? Savcı Leyla, Jack’in ölümünü atlatabilecek mi yoksa her şeyi itiraf mı edecek? Safiye’yi kaçıran Mete’nin planı ne? Cahit, Safiye’yi kurtarabilecek mi? Murat’a yaptıklarından sonra Akif’e, İhtiyarlar Heyeti nasıl bir hüküm verecek? Başka kimlerin kalemi kırılacak? Kara, torununu Poyraz’ın elinden alabilecek mi?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 31 Ekim Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu’nun 202. bölümünde olacak…

Ekranların beğeniyle izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölüm fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu’nun önceki bölümlerinde neler olmuştu? Bu sorunu yanıtı için dizinin önceki fragmanlarını aşağıda izleyebilirsiniz.

 Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı, KVP 201.bölüm fragmanı...

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 200. bölümde şu soruların yanıtı ekrana gelmişti:

Nazife Anne sağlığına kavuşacak mı? Polat Alemdar annesini ziyaret edecek mi? Savcı Leyla, Jack’in ölümünden sonra ne yapacak? Erkan, Kara’nın sırrını öğrenecek mi?  Abdülhey ve Cahit karşılaşması nasıl sonuçlanacak? Cahit Elif’i kurtarabilecek mi? Tapınakçılar deşifre mi olacak? Büyük toplantı gerçekleşecek mi?  Safiye abisinin ölümünün şokunu yaşarken, Cahit ile ilgili gerçeklere ulaşacak mı? Poyraz ve Mete, yeni baronları Murat’ı koruyabilecek mi? Margaret, hayatı tehlikede olan Elif için Üstad’la nasıl bir anlaşma yapacak?

Kurtlar Vadisi Pusu ‘nun fragmanını www. yazete.com izle , yazete izle ….