İş Sanat’ta Çocuklar İçin Müzikli Masallar

Editör 14 Aralık 2016 0
İş Sanat’ta Çocuklar İçin Müzikli Masallar

YENİ ÇIKANLAR – İş Sanat’ın geleceğin sanatseverleri için programına aldığı yepyeni müzikli oyunu “Çocuklar İçin Müzikli Masallar”; 18 Aralık’ta Ebru Cündübeyoğlu’nun anlatımıyla gerçekleştirilecek özel gösterimin ardından, ilk olarak 25 Aralık Pazar günü saat 15.00’te Hande Doğandemir’in anlatımıyla perde diyecek. Daha önce 11 Aralık’ta gerçekleşeceği duyurulan bu etkinlik, yaşanan terör saldırısı nedeniyle ertelenmişti.

Oyuncu ve yönetmen Yıldıray Şahinler’in yönettiği oyunda minik izleyiciler, dünya masallarının en güzel örneklerinin izinde eğlenceli danslar ve neşeli melodilerin yanı sıra rengârenk ışıklar, ilginç maskeler ve sürpriz bölümlerle bilinmeyen diyarlara doğru benzersiz bir yolculuğa çıkacak. Aytek Önal ve Selim Can Yalçın’ın neşeli canlandırmalarına Eren Aydoğan piyanosuyla eşlik edecek.

ebrucundubeyoglu

Ebru Cündübeyoğlu

“Çocuklar İçin Müzikli Masallar” oyununun 22 Ocak’taki ikinci gösteriminde ise konuk anlatıcı Ebru Cündübeyoğlu olacak. Sevilen oyuncu, Tavşanla Kaplumbağa, İki Kız Kardeş ve Savanların Gözcüsü masallarını minikler için seslendirecek. Gösterimler, sezon boyunca Altan Erkekli, Melis Birkan ve Gökçe Bahadır’ın anlatımlarıyla devam edecek.

Çocuklar İçin Müzikli Masallar, çocukları ile keyifli bir pazar günü geçirmek isteyen ebeveynler için sezon boyunca İş Sanat’ta.

Çocuklar İçin Müzikli Masallar Gelecek Gösterimler

25 Aralık 2016, Pazar, 15.00 Hande Doğandemir (Biletler tükenmiştir)

22 Ocak 2017, Pazar, 15.00 Ebru Cündübeyoğlu

19 Şubat 2017, Pazar, 15.00 Altan Erkekli

19 Mart 2017, Pazar, 15.00 Melis Birkan

16 Nisan 2017, Pazar, 15.00 Gökçe Bahadır

cirkin_ordek