Herkül efsanesi 7 Şubat’ta vizyonda

Editör 04 Şubat 2014 0
Herkül efsanesi 7 Şubat’ta vizyonda

Tarihin en ünlü mitolojik kahramanlarından Herkül 7 Şubat 2014’te tekrar sinemada. Herkül Efsane Başlıyor adlı yeni uyarlamada Herkül’ü Kellan Lutz oynuyor.

Herkül’ün hakkını vermek için Lutz yaklaşık 1 yıl kelimenin tam anlamıyla kampa girdi, en zor sahnelerde bile dublör kullanmadı. Her gün 2 saat koşup 6 saat spor yaptı. Dövüş sahnelerinin gerçekçi olması içinde eğitmenlerden özel kafes dövüşü dersleri aldı. At binme, kılıç kullanma tekniklerini de kısa sürede öğrenen Lutz, en zorlu sahnelerde bile gerçeklik duygusunun kaybolmaması için dublör kullanmadı. Bununla da yetinmeyen çalışkan oyuncu, muhteşem Herkül fiziğine ulaşmak için çekimlerden 6 ay önce özel protein diyeti de uyguladı. Tatlıya çok düşkün olan oyuncunun zorlandığı tek nokta da Paleo diyetini eksiksiz yerine getirmek oldu. Daha önce çekilen Herkül filmlerini de izleyen bu konuda çok kitap da okuyan Lutz, Malibu’da ki “The Getty Villa’da” Herkül sergisini gezdiğini ve bu durumun onun için hem eğitici hem de etkileyici olduğunu özellikle belirtiyor.

“Bu güne kadar en kaslı ve formda göründüğüm filmim Herkül” diyen oyuncunun tek endişesi bu halini özlemek. Kellan Lutz’ın muhteşem fiziği, oyunculuğu ve savaş sahnelerindeki performansı ile herkesi kendine hayran bırakacak “Herkül: Efsane Başlıyor” 7 Şubat’ta sinemalarda…

Kariyerine modellikle başlayan Lutz, Alacakaranlık serisiyle üne kavuşmuştu. Aksiyona ve vücudunu sergilemeye alışkın. Yeni nesiller Herkül’ü muhtemelen Kellan ile hatırlayacak. Alacakaranlığın Emmet Cullen’ı hayallerinin rolüne kavuşmuş gibi. Herkül’ü canlandırmak kolay değil fiziksel yeterlilik mühim bir konu , hazırlık süreci nasıl geçti. 7 şubat’ta Herkül Efsane Başlıyor Türkiye’de sinemalarda.

Herkül Efsane Başlıyor Türkçe altyazılı fragmanı izle…