FİNAL SEZONUNDA KİMLER OYNAYACAK?

YENİ ÇIKANLAR – Game of Thrones’un final sezonunda oyuncu kadrosuna 8 kişinin katılacağı açıklandı.

Watchers on the Wall sitesinin haberine göre dünyaca ünlü fantastik dizi Game of Thrones’un oyuncu kadrosuna 8 kişi daha eklenecek. Dizinin yapımcıları, yeni oyuncuların ana karakterlerden ziyade yan rollerde olacağını belirtti.

Game of Thrones’ta senaryoya eklenen yeni karakterlerden birinin, Cersei Lannister (Lena Headey) için “Altın Şirket”i (Golden Company) Westeros’a getirmeye çalışan ve tehditkar Euron Greyjoy (Pilou Asbaek) ile bağlantılı ‘güçlü,ve karizmatik’ bir paralı asker olacağı bildirildi.

Diğer taraftan, dizinin yapımcıları Theon Greyjoy’a (Alfie Allen) kaçırılan ablası Yara’yı (Gemma Whelan) kurtarması için yardım edecek “kaba ve hızlı” bir denizciyi oynaması için de oyuncu seçeceklerini duyurdu. Diziye eklenen yeni oyuncuların çoğu Kuzeyli karakterleri canlandıracak.game of

Oyuncu direktörlerinin açıklamasına göre final sezonunda sadece bir kere ama unutulmayacak bir sahnede “şirin ve çekici” genç bir kadın ile sıradan bir çiftçi Winterfell’de kendilerine yer bulacak.

Kasım ayında bazı çekimleri İspanya’da gerçekleşecek dizinin akışına bu esnada iki yeni muhafızın eklenebileceği de ifade edildi.

Oyuncu seçimleriyle ilgili açıklamalar, HBO’nun programlar kordinatörü Casey Bloys’un, son zamanlarda siber korsanların hedefi haline gelen popüler dizinin, tekrar sızdırılma ihtimaline birkaç farklı finalle çekileceğini söylemesinin ardından geldi.game of thrones

Bloys, ABD’nin Pennsylvania eyaletinde düzenlenen öğrenci seminerinde “Gösteri dünyasında sırlara yer yok. Bir şeyler çektiğinizde insanlar bunu bilirler. Bu yüzden, onlar( David Benioff ve D. B. Weiss ) diziyi farklı sonlarla çekecekler ve insanlar Game of Thrones’un bitimine kadar hikayenin gerçek sonunu bilemeyecekler” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: NTV

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir