Falling Skies 4.sezon 1.bölüm

Editör 16 Ekim 2013 0
Falling Skies 4.sezon 1.bölüm

Falling Skies 4.sezon 1.bölüm 2014′te ekrana gelecek. Dizinin başrol oyuncu Noah Wyle yaptığı bir röportajda; “Büyük heyecanla yaptığımız diğer sezon finallerinin aksine, bu sezonki final bölümü sanki bir sonuca varılmış gibi bitiyor.” demişti. Ama görünen o ki, dizinin daha anlatacakları bitmemiş. Falling Skies’ın 10 bölümden oluşacak 4. sezonu 2014 yazında ekrana gelecek.

Falling Skies ne anlatıyor? İşte Falling Skies konusu…

The Pacific, Justified, Battlestar Galactica, Heroes ve Smallville gibi başarılı dizilerin yapımcılarını bir araya getiren, başrolünde ER’dan tanıdığımız Noah Wyle ve Armageddon, The Postman filmlerinden tanıdığımız Will Patton’ın olduğu dizi, Dünya’yı savunmasız bırakan uzaylı işgalinin ardından bir grup insanın hayatta kalma ve direnme çabalarını konu alıyor.

Tom Mason: Noah Wyle

Cambridge, Massachusetts’ten kitaplara düşkün tarih profesörü Tom Mason, askeri taktikler hakkındaki bilgisini başka dünyadan gelen güçlere karşı gerçek bir savaşta kullanacağını hayal bile edemezdi. Karısı öldü ve oğlu Ben uzaylılar tarafından kaçırıldı. Tom, büyük oğlu Hal ve küçük oğlu Matt’i korumak için her şeyi yapabilir. Kısa zamanda güçlü bir lider olarak kendini kanıtlayan Tom, oğlunu uzaylılardan kurtarmak konusunda oldukça kararlı.

Anne Glass: Moon Bloodgood

Anne, ilk saldırıda tek çocuğunu kaybetmiş olmanın yarattığı trajediyle yüzleşmek zorunda olan bir çocuk doktoru. Kendini tamamen işine vermiş durumda ve hayatta kalanlara fiziksel ve duygusal olarak yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor. Ailesinden geriye hayatta kalanlar amcası ve teyzesi. Yaşadıkları ortak trajedinin sonucunda Tom ile yakın bir arkadaşlık kuruyorlar. Genç, birinci sınıf tıp öğrencisi Lourdes’ı kanatları altına alarak ona yardım ediyor. O güçlü kabuğunun altında ise oğlunun ölümünü hala kabullenebilmiş değil.

Kaptan Weaver: Will Patton

Kaptan Weaver sivillere bebek bakıcılığı yapma konusunda biraz bile sabrı olmayan oldukça zorlu bir asker. Weaver askeri deneyimlerini ve becerilerini ortaya koyarak kahramanlarımıza yardım ediyor. Bu savaşta karşı karşıya kaldığı şeyler önceden hazırlıklı olabileceği şeyler değil. Hayatta kalanların çoğu gibi Weaver’da kişisel kayıplarla karşı karşıya ve o bundan güç alarak eline geçen her fırsatta düşmanı öldürmeye çalışıyor.

Dizinin önceki sezonlarını şu adresten izleyebilirisiniz. Falling Skies sezonları için: Dizimag izle – Dizi-mag izle :http://www.dizi-mag.com/falling-skies

YORUMLAR »


7 + 5 =

Yeni Çıkanlar, yerli yabancı yeni çıkan tüm kitap, albüm, dizi, sergi, film ve kitap özetlerine sayfalarında yer veren bir sitedir.
Yeni Çıkanlar'da yayınlanan tüm haber ve tanıtımların sorumluluğu eserin sahibine aittir.
Yeni çıkan ürünler üzerine röportaj ve denemelere de yer verilen Yeni Çıkanlar, okurlardan gelen her türlü görüş ve önerilere açık bir sitedir.