Emma Watson’ın Güzel ve Çirkin’i Mart 2017’de vizyonda

Editör 27 Kasım 2016 0
Emma Watson’ın Güzel ve Çirkin’i Mart 2017’de vizyonda

YENİ ÇIKANLAR – Disney’in ünlü müzikali ‘Güzel ve Çirkin’ (Beauty and the Beast) Emma Watson’ın başrolde yer aldığı sinema filmine uyarlandı. Bill Condon’un kalema aldığı ‘Güzel ve Çirkin’in sinema uyarlamasında Emma Watson ve Dan Stevens’ın yanı sıra Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad, Emma Thompson da rol alıyor.

Mart 2017’de gösterime girecek olan filmin konusu şöyle:

Yaşlı bir dilenci genç bir prense bir gül verir ve karşılığında bir gecelik konaklayacak yer ister. Fakat prens dilenciyi reddeder. Dilenci bunun karşılığında prensi lanetler ve onu çirkin bir yaratık olan Beast’e, hizmetçilerini ise mobilyaya çevirir.

Yaşlı dilenci prense sihirli bir ayna ve bir adet gül bırakarak 25 yaşına kadar gerçekten sevmeyi ve sevilmeyi öğrenirse bu lanetin ortadan kalkacağını söyler.

Yıllar sonra Belle isimli güzeller güzeli bir genç kız ve babası Maurice çıktıkları bir yolculuk esnasında ormanda yollarını kaybederler ve kendilerini lanetli bir şatonun önünde bulurlar.

Bu şato Beast’e aittir ve bu çirkin yaratık Belle’i alıkoyar. Belle bu lanetli yerden kurtulmak için mücadele ederken yıllardır süren büyük sırları öğrenecektir.

GÜZEL VE ÇİRKİN FİLMİNİN FRAGMANI